امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/26]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 34986 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۲۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با رسیدن 50 مقاله قصه‌گویی به مرحله داوری پایانی؛

نتایج اولیه بخش مقاله‌های جشنواره قصه‌گویی اعلام شد

خبرایران: دبیر کمیته علمی جشنواره قصه‌گویی از پایان یافتن فرآیند انتخاب اولیه بخش مقاله‌های بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری خبر داد.
نتایج اولیه بخش مقاله‌های جشنواره قصه‌گویی اعلام شد

به گزارش خبرایران از اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل کانون، علیرضا حسن‌زاده با اعلام این خبر افزود: از میان 269 مقاله رسیده به دبیرخانه جشنواره، 50 اثر به عنوان اثر برتر به مرحله پایانی داوری راه یافتند.

حسن‌زاده در ادامه گفت: هیات انتخاب اولیه بخش مقاله‌های بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، با بررسی چکیده 269 مقاله، 50 چکیده را حائز صلاحیت برای حضور در بخش پایانی داوری دانست.

وی افزود: صاحبان این مقاله‌ها باید، اصل مقاله خود را حداکثر تا روز 26 آبان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند تا داوری برای آن‌ها انجام پذیرد.

این چکیده مقاله‌ها با محورهای موضوعی «دنیای مدرن، عصر ارتباطات و حیات قصه‌ها»، «قصه‌گویی، تجربه اجتماعی و روابط انسانی»، «قصه‌گویی، رسانه، مهارت‌های زندگی» و «قصه‌گویی، تنوع و تبادل فرهنگی» بررسی شدند.

بر اساس نظر هیات انتخاب، چکیده مقاله‌ها، به عنوان مقاله‌های برتر به منظور راه‌یابی به بخش پایانی انتخاب شدند که در پایگاه خبری کانون به نشانی www.kanoonnews.ir قابل مشاهده است.

 

پوستر بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب