امروز: جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/26]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 32312 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

به منظور حمایت از شرکت کنندگان اعلام شد؛

جوایز ویژه شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره»

خبرایران: دو جایزه ویژه 30 میلیون ریالی و پنج جایزه ویژه آثار برگزیده به انتخاب شرکت کنندگان به شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» اضافه شد.
جوایز ویژه شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره»

به گزارش خبرایران از روابط عمومی سپهر سوره هنر،  به منظور حمایت از شرکت کنندگان جوان شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره»، دو جایزه ویژه 30 میلیون ریالی به برترین اثر در بخش های شعر و داستان به انتخاب هیات داوران اهدا می شود.

همچنین پنج جایزه ویژه 10 میلیون ریالی به بهترین آثار در بخش های شعر و داستان به انتخاب شرکت کنندگان در شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» تعلق می گیرد.

این در حالی است که به کلیه راه‌یافتگان به مرحله پایانی در صورت حضور و شرکت در کارگاه‌های حین برگزاری و نشست‌های تخصصی جشنواره مبلغ هشت میلیون ریال تعلق خواهد گرفت.

فرصت انتشار خارج از نوبت یک مجموعه اثر توسط انتشارات سوره مهر به نفر برگزیده در بخش داستان کوتاه، داستانک و نفرات برگزیده در بخش شعر سنتی ، شعر نو و ترانه پس از تأیید مرکز آفرینش‌های ادبی نیز از دیگر فرصت های حمایتی در نظر گرفته برای شرکت کنندگان در شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» است که به همت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر با همکاری دفتر ادبیات حوزه هنری برگزار می شود.

این جشنواره 27و 28 آبان ماه در شهر رشت برگزار می شود. دبیری علمی این رویداد ادبی را در بخش شعر سید محمدجواد شرافت و محمدرضا شرفی خبوشان در بخش داستان برعهده دارند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب