امروز: جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ [2019/05/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 32301 تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان کرمان؛

زنده روح کرمانی دبیر هنری جشنواره ملی «عکس آیات» شد

خبرایران: مسعود زنده روح کرمانی دبیر تخصصی و هنری جشنواره ملی «عکس آیات» شد.
زنده روح کرمانی دبیر هنری جشنواره ملی «عکس آیات» شد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی جشنواره ملی «عکس آیات»، مسعود زنده روح کرمانی به عنوان دبیر تخصصی و هنری جشنواره ملی «عکس آیات» انتخاب شد. در این جشنواره محمدرضا علیزاده مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دبیری جشنواره را به عهده دارد. همچنین فرزاد میرحسینی دبیر اجرایی این جشنواره است و محمدمهدی رحیمیان، فرهاد سلیمانی، مجید ناگهی، مهدی جعفری، حمید صادقی داوری آثار این جشنواره را به عهده دارند.

 اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با همکاری اداره کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جشنواره ملی «عکس آیات» را با عنوان «قرآن، معنای زندگی» همزمان با ولادت پیامبر رحمت و هفته وحدت در آبان ماه سال ۱۳۹۷ در موزه صنعتی کرمان برگزار می‌کند.

همچنین در این جشنواره محمدرضا علیزاده احمد آبادی، مسعود زنده روح کرمانی، احمد وفایی، وحید محمدی، سیدحامد میرحسینی، حجت الاسلام مختار یعقوبی، رضا فتحی زاده، حسن سلاجقه، عبدالرضا قراری، مرتضی میقانی، میثم ثمرخی، مهدی جعفری، حمید صادقی، محمدعلی مشهدی، عباس کافی زاده و طهماسب نجفی شورای سیاستگذاری را تشکیل می دهند.

این جشنواره در چهار بخش ملی (برای تمامی عکاسان و علاقمندان عکاسی در محورهای جشنواره)، بخش استانی (مختص عکاسان ملی و کرمانی با محورهای جشنواره در گستره استان کرمان)، بخش ویژه (با محوریت پرهیز از اسراف) و بخش مردمی (مختص به محورهای جشنواره با حضور گسترده مردمی) برگزار می‌شود.

اختتامیه و اهدای جوایز جشنواره ۳۰ آبان ۹۷ بوده و نمایشگاه موزه شماره ۲ صنعتی کرمان نیز در همین روز افتتاح می‌شود. عکاسان تا 21 مهرماه فرصت دارند تا آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از مقررات جشنواره، آدرس دبیرخانه و جوایز این رویداد می‌توانند به سایت جشنواره مراجعه کنند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب