امروز: چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ [2019/11/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 32092 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با حضور عضو هیئت‌مدیره صورت گرفت؛

برگزاری جلسه ارزیابی عملکرد شعب بانک توسعه تعاون استان فارس

خبرایران: جلسه بررسی عملکرد شعب استان فارس با حضور عباس نجفی عضو هیئت‌مدیره، برخی از مدیران ستادی، مدیر شعب و روسای شعب استان در شهر شیراز برگزار شد.
برگزاری جلسه ارزیابی عملکرد شعب بانک توسعه تعاون استان فارس

نجفی در این جلسه با تأکید بر اینکه شعب اهداف خود را به‌صورت پروژه هدف‌گذاری و پیگیری کنند، اظهار داشت: اگر می‌خواهیم در آینده موفق باشیم باید بر اساس برنامه‌ریزی منسجم و دقیق و بر مبنای تعریف یک پروژه راهبردی و هدفمند حرکت کنیم.

وی گفت: پروژه درراستای دستیابی به اهداف بخش‌های مختلف نظیر تجهیز منابع، پرداخت تسهیلات، وصول مطالبات، خدمات ارزی و... تعریف شود. عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون افزود: همکاران شعب باید نسبت به اهداف و چارچوب پروژه آشنایی کامل داشته باشند تا در پایان سال به نتایج خوبی دست پیدا کنند.

عضو هیئت‌مدیره با اشاره به تأثیر مثبت خودارزیابی در فواصل مختلف اظهار کرد: خودارزیابی به ما در شناسایی نقاط مثبت و منفی کمک می‌کند همچنین اگر در مسیر حرکتی دچار اختلال باشد مشخص می‌شود.

ایشان تصریح کرد: مهم‌ترین هدف ما در کنار حمایت از بخش تعاون و بهبود وضعیت فعلی شعب است.

وی با رضایت از روند جذب منابع ارزان‌قیمت توسط شعب فارس در سال جاری، گفت: جذب منابع ارزان و گران‌قیمت باید در راستای اهداف شعبه باشد.

هادی بختیار مدیر شعب استان فارس نیز در این جلسه عملکرد مدیریت شعب استان و اهداف آن را برای رسیدن به برنامه‌های تعیین‌شده را بیان کرد.

در ادامه جلسه، عملکرد شعب استان در تمامی شاخص‌های ابلاغی موردبررسی قرار گرفت و نقاط ضعف و قوت شعب مشخص گردید.

گفتنی است در این جلسه، مدیران ستادی امور شعب، امور طرح و برنامه و امورمالی نیز نقطه نظرات و راهکارهای خود را در راستای بهبود عملکرد و ارتقاء شعب تبیین کردند.

شایان‌ذکر است عضو هیئت‌مدیره بانک در ادامه سفر خود به استان فارس از شعب انقلاب، فرهنگ شهر و امیرکبیر شهر شیراز بازدید و ضمن گفتگو با همکاران، از نزدیک عملکرد این شعبه‌ها را موردبررسی قرارداد.

وی همچنین با حضور در منزل همکار رضا زردشت (فرزند شهید) ضمن تسلیت ایام عاشورا یاد و خاطره شهید والامقام صفرعلی زردشت که با فدای جان خود عزت و اقتدار ایران اسلامی را در جهان پرآوازه کرد را گرامی داشت و با اهدا لوح سپاس از همسر شهید قدردانی کرد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب