امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [2018/12/19]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 31791 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

در استان‌های البرز و گلستان صورت گرفت؛

کسب رتبه نخست توسط بانک آینده در اعطای تسهیلات به بنگاه­های کوچک و متوسط (SMEs)

خبرایران: بانک آینده در سال 1396، به­منظور مشارکت فعالانه در افزایش تولید کالاهای داخلی و ایجاد اشتغال، کلیه شعب خود در سراسر کشور را مکلف نمود تا در جهت پرداخت تسهیلات مورد نیاز به تولیدکنندگان به ویژه خُرد و متوسط، فعالیت گسترده‌ای داشته باشند.
کسب رتبه نخست توسط بانک آینده در اعطای تسهیلات به بنگاه­های کوچک و متوسط (SMEs)

بانک آینده، علاوه بر بنگاه­هایی که از طریق کارگروه­‌های تسهیل و رفع موانع تولید استانی به بانک معرفی می­شدند؛ تلاش کرد؛ با بازاریابی مستقیم، واجدان شرایط دریافت تسهیلات تولیدی در استان‌های مختلف را نیز شناسایی و در تأمین مالی آنان، مشارکت نماید. اعطای تسهیلات به این تولیدکنندگان که در صدد راه‌اندازی و توسعه بنگاه‌های کوچک و متوسط بودند؛ با شرایط ساده و با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار، در سریع­ترین زمان ممکن، صورت گرفته است.

براساس گزارشات مأخوذه از سامانه وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک آینده در سال 1396، موفق شد؛ در استان­های البرز و گلستان، رتبه نخست پرداخت تسهیلات مستقیم، از محل منابع داخلی خود، به واحدهای کوچک و متوسط را از آن خود نماید. تسهیلات پرداختی به واحدهای مذکور در استان‌ البرز، به مبلغ بیش از  1.668 (یک هزار و ششصد و شصت و هشت) میلیارد ریال و در استان گلستان، به مبلغ  1.555 (یک هزار و پانصد و پنجاه و پنج) میلیارد ريال بالغ شده و پرداخت تسهیلات در استان تهران نیز به میزان 5.687 (پنج هزار و ششصد و هشتاد و هفت) میلیارد ریال بوده که در این استان، بانک آینده به رتبه دوم پرداخت بین بانک‌ها، دست یافته است.

بانک آینده افتخار دارد؛ در سال 1396، تعداد  263 بنگاه کوچک و متوسط را با رقمی بالغ بر 10.817 (ده هزار و هشتصد و هفده) میلیارد ریال، در 20 (بیست) استان کشور تأمین مالی نموده و براساس ارزیابی وزارت کشور، رتبه نخست در بین بانک‌های خصوصی را کسب کرده است.

 

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب