امروز: پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ [2019/08/22]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 3131 تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۲:۲۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

قتل هولناک پایان چاقو کشی دو همسایه

در اثر چاقوکشی در یکی از روستای عجب شیر استان آذربایجان شرقی پدری به قتل رسید.
قتل هولناک پایان چاقو کشی دو همسایه
به گزارش خبرایران، برابر گزارش واصله از گشت کلانتری مبنی بر نزاع دست جمعی در یکی از روستاهای عجب شیر مراتب در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان عجب شیر قرار گرفت.

در بررسی مشخص شد اعضای یک خانواده سه نفری با دو نفر از همسایگانشان در یکی از روستاهای عجب شیر به علت اختلاف حساب با یکدیگر چاقوکشی کرده که منجر به جراحات بدنی افرادی به هویت نادر و فرامرز می گردد.

هر دو مجروح به بیمارستان امام خمینی (ره) عجب شیر منتقل و به علت شدت جراحات وارده و اصابت چاقو به سینه نادر وی به بیمارستان تبریز انتقال می یابد که وی در بعد از ظهر همان روز در بیمارستان تبریز جان خود را از دست می دهد.

به دنبال مرگ نادر سریعا ضارب به نام وحید شناسایی و در محل سکونتش دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال می شود و نامبرده در تحقیقات اظهار داشت: به علت اختلاف با مقتول من و برادرم(فرامرز) با او درگیر شدیم ومقتول با چاقو برادرم را مجروح کرد و من نیز با چاقو مقتول ضریه ای به سینه‌اش وارد کردم.

مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی پلیس آگاه ناجا با تائید به باشگاه خبرنگاران گفت: متهم پس از تکمیل پرونده به مقام قضایی ارجاع شد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب