امروز: چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ [2021/03/03]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 30603 تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۴:۵۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

معاون امور هنری از روند برگزاری آزمون مهارتی هنر بازدیدنمود؛

اعلام نتایج آزمون هنر تا یک هفته دیگر

خبرایران: صبح امروز جمعه 15 تیرماه معاون امور هنری به همراه مدیر کل دفتر آموزش و توسعه فعالیتهای هنری با حضور در دبیرستان البرز،‌ در جریان روند برگزاری آزمون هنر قرار گرفتند.
اعلام نتایج آزمون هنر تا یک هفته دیگر

به گزارش خبرایران از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،‌ سیدمجتبی حسینی – معاون امور هنری- به همراه محمد اله یاری- مذیر کل دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های هنری - ضمن بازدید از روند برگزاری دومین آزمون جامع و بیست و پنجمین آزمون ادواری هنر،‌ از نزدیک در جریان جزییات و صحت آزمون قرار گرفت.

محمد اله یاری در جریان این دیدار، با تأکید بر سرعت و دقت در اعلام نتایج آزمون، اظهار داشت: تمام تلاش بنده و همکارانم در دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های هنری این است که یک هفته پس از آزمون، نتایج را بر روی سایت آزمون به نشانی azmoonehonar.ir قرار دهیم. سرعت با همراهی دقت در اعلامِ نتایج، از نکاتی است که باور و هدف ما در این دوره و دوره های آتی خواهد بود. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود، به تعداد شرکت کنندگان این آزمون در سراسر ایران اشاره کرد و گفت: تعداد داوطلبان شرکت کننده آزمون جامع  تیرماه 26828 نفر بود که از این تعداد  19575 نفرشرکت کننده مرد  و  7253   نفر شرکت کننده زن بودند که نشان دهنده فراوانی حضور بیش از 70 درصدی مردان در این دوره آزمون دارد.

آزمون های جامع و ادواری که دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های هنری متولی برگزاری آن است؛ مختص هنرمندان یا هنرجویانی است که مایل به دریافت مهارت دیپلم هنر در شاخه‌های هنری هستند. این آزمون،  شامل دو بخش عملی و کتبی است که با نظارت نمایندگان اعزامی،‌ بخش عملی، دو روز قبل از آزمون کتبی انجام می‌گیرد و دریافت دیپلم مهارت هنر، منوط به قبولی در هر دو آزمون آن است.

 

بازار فروش ساز
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب