امروز: سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ [2019/12/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 30329 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۴۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

همایش بزرگداشت روز ملی اصناف دوم تیر ماه برگزار می شود

خبرایران: مراسم همایش بزرگداشت روز ملی اصناف روز شنبه آینده دوم تیر ماه 97 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
همایش بزرگداشت روز ملی اصناف دوم تیر ماه برگزار می شود

به گزارش خبرایران ازپایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، مراسم همایش بزرگداشت روز ملی اصناف روز شنبه آینده دوم تیر ماه با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاونان این وزارتخانه، پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و فعالان صنفی سراسر کشور در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود

بنابراین گزارش، در مراسم روز ملی اصناف امسال محمد شریعتمداری و محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از دولت و مجلس سخنرانی خواهند کرد.

 علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران نیز در این همایش یک روزه، گزارشی از عملکرد و همچنین برنامه های آینده اتاق اصناف را در جمع مقامات و فعالان حوزه اصناف بیان می کند. همچنین در این مراسم یک نفر از فعالان صنفی کشور ، نقطه نظرات و مسایل روز اصناف را بیان خواهد کرد.

در حال حاضر ۳ میلیون واحد صنفی در سراسر کشور فعالیت می کنند. سهم اصناف در تولید ناخالص داخلی ۱۷.۵ درصد است. شورای فرهنگ عمومی اول تیر ماه را روز اصناف نامگذاری کرده است.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب