امروز: چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ [2019/07/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 30006 تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۳۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

میزان پاداش مدال‌آوران بازی‌های آسیایی مشخص شد

خبرایران: سایت کمیته ملی المپیک نوشت:ظهر امروز نشست هیات اجرایی کمیته‌ملی المپیک برگزار شد که طی آن با تصویب اعضای محترم هیات اجرایی، پاداش پای سکوی مدال‎آوران ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا و المپیک جوانان بوینس‌آیرس معین شد.
 میزان پاداش مدال‌آوران بازی‌های آسیایی مشخص شد

شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک با بیان این مطلب ابراز داشت: براساس مصوبه اعضای هیات اجرایی کمیته برای مدال آوران طلا در بازیهای آسیایی جاکارتا 5 هزار دلار،برای مدال آوران نقره  2 هزار دلار و مدال آوران برنز بازی های آسیایی جاکارتا نیز  هزار دلار پاداش در نظر گرفته شده است.
وی تصریح:همچنین برای مدال آوران بازیهای المپیک جوانان بوینس آیرس نیز پاداش نقدی از سوی کمیته در نظر گرفته شده است  که برای مدال آوران طلا 2هزار دلار،نقره 1000 دلار و برنز 500 دلار در نظر گرفته شده است.
شهنازی تصریح کرد:این پاداش ها از سوی کمیته ملی المپیک بلافاصله بعد از اتمام مسابقات و پای سکو به ورزشکاران مدال آور در بازیهای آسیایی جاکارتا و المپیک جوانان اهدا خواهد شد. 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب