امروز: دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ [2021/03/01]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 29649 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

سیدسعید میرمحمد صادق خبرداد؛

نخستین جشنواره «مد و رسانه» به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد

خبرایران : دبیر نخستین جشنواره مد و رسانه از موکول شدن برگزاری نخستین جشنواره «مد و رسانه» به بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.
نخستین جشنواره «مد و رسانه» به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، سیدسعید میرمحمد صادق دبیر نخستین جشنواره مد و رسانه از موکول شدن برگزاری نخستین جشنواره "مد و رسانه" به بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.

او دراینباره گفت: به دلیل نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان و برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن کریم و معطوف شدن توجه جمع کثیری از فعالان عرصه مد و لباس به این رویداد، برآن شدیم تا نخستین جشنواره "مد و رسانه" پس از پایان ماه رمضان برگزار شود.

میرمحمد صادق ادامه داد: به دلیل این تأخیر در برگزاری جشنواره، اصحاب رسانه تا نیمه ماه مبارک رمضان فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

بنیاد ملی مد و لباس زیر نظر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، پس از برگزاری شش دوره تقدیر از فعالان رسانه¬ها در بخش فرهنگی هنری جشنواره بین المللی مد و لباس فجر به منظور دستیابی به الگوی مناسبی از تعامل با رسانه‌ها و نیز برای پاسداشت نقش بی بدیل رسانه‌ها در عرصه‌های گوناگون مد و لباس و مشارکت موثر اصحاب رسانه و تقویت تعامل طراحان، تولید کنندگان و مدیران سیاست گذار حوزه مد با رسانه‌ها، "نخستین جشنواره مد و رسانه" را برگزار می‌کند.

از مهمترین اهداف این جشنواره می¬توان به تجلیل از نقش اهالی رسانه در نقادی و هم‌افزایی حوزه‌ مد و پوشش و افزایش نقش رسانه‌ها در مد¬پذیری مناسب جامعه اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات برگزاری نخستین جشنواره مد و رسانه به سایت iranmode.com  مراجعه کرده و یا با شماره 66722312 تماس بگیرند

بازار فروش ساز
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب