امروز: یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ [2018/10/21]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
صنایع غذایی گلها:مجتمع صنایع غذایی گلها
کد خبر: 29562 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۴:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد:

تاثیر گسترده اقدامات بانک شهر در رفاه اهالی کتاب و کتابخوانی

خبرایران: عضو شورای شهر تهران با تاکید بر تاثیر گسترده اقدامات بانک شهر در رفاه اهالی کتاب و کتابخوانی، گفت: خوشبختانه با تلاش تمامی دست‌اندرکاران سی و یکمین نمایشگاه کتاب پایتخت شاهد استقبال گسترده جوانان و جامعه دانشگاهی در این رویداد بزرگ فرهنگی بودیم.
تاثیر گسترده اقدامات بانک شهر در رفاه اهالی کتاب و کتابخوانی

به گزارش خبرایران، بنابر اعلام بانک شهر، زهرا نژادبهرام با اشاره به ضرورت توجه به حوزه فرهنگ و به‌ویژه حوزه کتاب، افزود: ارتقای فرهنگ کتابخوانی بدون تردید سبب بالا رفتن سطح آگاهی جامعه و به دنبال آن توسعه فرهنگی می‌شود.

وی با بیان اینکه ارایه خدمات به روز و کامل بانکی از سوی بانک شهر در نمایشگاه بین‌اللملی کتاب پایتخت قابل توجه و شایسته تقدیر است، تصریح‌کرد: توزیع بن‌کارت‌ها در پیشخوان‌های شهرنت باعث صرفه‌جویی در وقت علاقه‌مندان به حوزه کتابخوانی شد.

عضو شورای شهر پایتخت ادامه داد: در رویدادهای بزرگ فرهنگی هر قدر زمان برای ارایه خدمات بیشتر باشد، شاهد موفقیت‌های بیشتری خواهیم بود.

رییس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه  اقدامات فرهنگی نیاز به حمایت‌های مالی دارند، گفت: طی سال‌های اخیر کمک‌های بانک شهر به اشاعه  فرهنگ کتابخوانی در سراسر کشور قابل توجه بوده و می‌بایست سایر بنگاه‌های اقتصادی نیز به این حوزه نگاه و ورود جدی داشته باشند.

نژادبهرام در ادامه بیان کرد: بانک شهر می‌بایست تجربیات خود را در این حوزه در اختیار بنگاه‌های اقتصادی قرار دهد تا ان‌شاءالله شاهد حمایت آنها نیز از حوزه کتاب و کتابخوانی باشیم.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب