امروز: دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ [2018/10/22]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
صنایع غذایی گلها:مجتمع صنایع غذایی گلها
کد خبر: 29538 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲:۳۸:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

سر عقل بیاییم و بگذاریم فیلم های اصغر فرهادی درایران نمایش داده شوند

خبرایران: احمد مهرانفر بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص اکران فیلم های اصغر فرهادی گفت: امیدوارم ما ایرانی ها قدر اصغر فرهادی را بدانیم، ما نمی دانیم که اصغر فرهادی تا چه اندازه نبوغ دارد، امیدوارم سر عقل بیاییم، دوستش داشته باشیم و بگذاریم فیلم هایش در کشور ما هم به نمایش در بیاید.
سر عقل بیاییم و بگذاریم فیلم های اصغر فرهادی درایران نمایش داده شوند

احمد مهرانفر بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص اکران فیلم های اصغر فرهادی اظهارداشت: امیدوارم ما ایرانی ها قدر اصغر فرهادی را بدانیم، ما نمی دانیم که اصغر فرهادی تا چه اندازه نبوغ دارد، امیدوارم سر عقل بیاییم، دوستش داشته باشیم و بگذاریم فیلم هایش در کشور ما هم به نمایش در بیاید، حتی اگر در کشور دیگری ساخته شده است.

وی در خصوص تکرار همکاری با اصغر فرهادی افزود: دوست دارم بار دیگر با اصغر فرهادی کار کنم، هر بازیگری دوست دارد با اصغر فرهادی کار کند، اصغر فرهادی از هر نظر بی نظیر است، من مدتهای زیادی فرصت شاگردی اصغر فرهادی را داشته ام، فرهادی تمام نشدنی است و از نظر ذهنی و فکری خیلی از همه ما جلوتر است، خیلی او و سینمایش را دوست دارم.

وی در خصوص دلیل محبوبیتش در میان مردم تاکید کرد: من مردم را دوست دارم و حتما به همین دلیل هم هست که مردم دوستم دارند.

مهرانفر افزود: واقعی بودن و صداقت ارسطو دلیل محبوبیت این کاراکتر بوده است، اینکه مردم ارسطو را یکی از اعضای خانواده خود می دانستند.

مهرانفر در خصوص ادامه فعالیت در فیلم هایی مانند «درباره الی» تاکید کرد: دوست دارم آنگونه از سینما را هم ادامه بدهم، باید پیش بیاید، در برنامه های آتی ام سعی می کنم در آن گونه از سینما هم فعالیت کنم.

کافه تماشا

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب