امروز: یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ [2018/10/21]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
صنایع غذایی گلها:مجتمع صنایع غذایی گلها
کد خبر: 29497 تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

شب های شلوغ گروه های نمایشی درعمارت روبرو

خبرایران:سه نمایش «گرونیکا»، «بازخوانی» و «مهمون خونه» با پایان یافتن جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی در عمارت روبرو اجرا می شود.
شب های شلوغ گروه های نمایشی درعمارت روبرو

به گزارش خبرایران از روابط عمومی مجموعه فرهنگی هنری عمارت روبرو، نمایش " گرونیکا" با طراحی و کارگردانی عرفان عشوریون و نویسندگی و دراماتورژی  رضا مرشد از 22 اردیبهشت ماه جاری و از ساعت 18 در عمارت روبرو اجرا می شود. در این نمایش پوریا طهرانی به عنوان بازیگر و فرهنگ اسکندری و سوده کریمی به عنوان  پرفورمر حضور دارند. علاقمندان از طریق سایت تیوال می توانند برای خرید بلیط این نمایش اقدام کنند.

"بازخوانی" به نویسندگی بهاران اقبال زاده و  کارگردانی فاطمه کاظمی،  نمایش دیگری است که از روز سه شنبه مورخ 25 اردیبهشت تا 29 اردیبهشت ماه سال جاری  و از ساعت 20:30 در عمارت روبرو اجرا می شود. این نمایش با توجه به مکان، مخاطب، اجراگر و عوامل اجرایی تغییر پذیر است.

عوامل این کار عبارتند از: اجراگر: بهاران اقبال زاده، ساخت صحنه: مریم کشمیری، موزیک: سامان عبدالهی و طراح ویدئو: امیر عسگری.خرید بلیط این نمایش از طریق سایت تیوال امکان پذیر است.

همچنین نمایش "مهمون خونه" به نویسندگی و کارگردانی اردوان انتطاری به مدت دو شب در تاریخ 30 و 31 اردیبهشت ماه مهمان عمارت روبروست. در این اجرا بهاران اقبال زاده، مصطفی امیری و مهسا فلاح حضور دارند و علاقمندان به صورت حضوری می توانند برای خرید بلیط اقدام کنند.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب