امروز: دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ [2021/03/01]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 29448 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۳:۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با حکم حمید قبادی؛

دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان مشخص شد

خبرایران: دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور طی حکمی مینو پدرام را به سمت دبیری دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان منصوب کرد.
دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان مشخص شد

به گزارش  خبرایران از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، طی حکمی مینو پدرام را به سمت دبیری دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان منصوب کرد.

پدرام، طراح لباس و مدرس دانشگاه، دبیر نخستین دوره این جشنواره را نیز بر عهده داشته است.

در این حکم آمده است:

سرکار خانم مینو پدرام، با سلام و احترام

با عنایت به اهمیت لباس کودک و نوجوان و ضرورت توجه تخصصی به این بخش مهم و نظر به سوابق ارزشمند و شایستگی سرکارعالی درحوزه مد و لباس کشور و به موجب این حکم به عنوان "دبیر دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان" منصوب می‌شوید.

امیدوارم با بکارگیری تمامی ظرفیت‌های مرتبط به ویژه کارشناسان، متخصصان، طراحان و تولیدکنندگان با اتکاء به خداوند متعال در امور محوله موفق و پیروز باشید.

نخستین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان، بهمن‌ماه سال 96 در مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان برگزار شد و فراخوان دومین دوره این رویداد نیز به زودی منتشر می‌شود.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب