امروز: سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ [2019/12/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 29204 تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

قائم مقام مدیر عامل آپ در نشست خبری اعلام کرد؛

تولید کارت‌خوان‌های فروشگاهی آپ برای جلوگیری ازایجاد خلل درعملیات پرداخت نمایشگاه کتاب/ خریدسهام و درخواست کدمعاملاتی ازطریق اپلیکیشن آپ/ قراردادبا پارکینگ فرودگاه امام خمینی (ره)/ اسنپ مشتری جدیدآپ/ بن کارتهای مجازی بهترین روش پرداخت درنمایشگاه کتاب

خبرایران: قائم مقام مدیر عامل آسان پرداخت پرشین با تاکید بر اینکه معتقدیم کاربران اپلیکیشن و سهامداران آپ هیچ جا نباید در صف بایستند، گفت: درحال حاضر اپلیکیشن آپ بیش از 18 میلیون بار دانلود شده است، همچنین قصد داریم در آینده نزدیک، خدمات متنوعی را به خدمات اپلیکیشن آپ اضافه کنیم که به زودی از آن­ها رونمایی خواهیم کرد.
تولید کارت‌خوان‌های فروشگاهی آپ برای جلوگیری ازایجاد خلل درعملیات پرداخت نمایشگاه کتاب/ خریدسهام و درخواست کدمعاملاتی ازطریق اپلیکیشن آپ/ قراردادبا پارکینگ فرودگاه امام خمینی (ره)/ اسنپ مشتری جدیدآپ/ بن کارتهای مجازی بهترین روش پرداخت درنمایشگاه کتاب

مهدی شهیدی قائم‌مقام مدیرعامل شرکت آسان ‌پرداخت پرشین در اولین نشست خبری این شرکت در سال 97 که با حضور اهالی رسانه روز شنبه اول اردیبهشت در محل شرکت آپ برگزار شد به تشریح جزییات حضور آپ در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، خرید سهام از طریق اپلیکیشن آپ، بسته ویژه آپ برای پذیرندگان، مشتریان جدید آپ و ... پرداخت.

 
برای پنجمین سال متوالی، آپ ارائه‌کننده راهکارهای پرداخت در نمایشگاه کتاب
شهیدی در آستانه شروع به کار سی و یکمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از حضور این شرکت برای پنجمین سال متوالی در بخش پرداخت‌های نمایشگاه کتاب خبر داد.
شهیدی گفت: اگر سیستم پرداخت نمایشگاه کتاب از ابتدا به شرکت‌های PSP واگذار شود منجر به کاهش هزینه و افزایش کیفیت خدمات می‌شود.
وی با اشاره به بهره‌گیری از کارت هوشمند ملی و پرداخت NFC در نمایشگاه کتاب امسال، گفت: بهترین روش پرداخت در نمایشگاه کتاب صدور بن کارت‌های مجازی است. شهیدی با اشاره به تجربه استفاده از کارت‌خوان‌های فروشگاهی آپ که قابلیت بهره‌گیری از باطری، اتصال به شبکه و سیم‌کارت را دارند در نمایشگاه‌های پیشین کتاب تهران گفت: به منظور جلوگیری از ایجاد خلل در عملیات پرداخت چنین کارتخوان‌هایی برای شرکت آسان پرداخت تولید شد تا در پروسه پرداخت خلل ایجاد نشود.
 
خرید سهام و درخواست کد معاملاتی از طریق اپلیکیشن آپ
شهیدی از راه‌اندازی سرویس جدیدی برای خرید سهام از اپلیکیشن آپ خبر داد و گفت: درحال حاضر این سرویس امکان خرید سهام آپ را برای کاربران فراهم کرده است.
وی از افزایش 200 هزار کد بورسی در سال 97 از این طریق خبر داد و گفت: این امکان جدید با هدف ترویج فرهنگ سهامداری و نه سرمایه‌گذاری اعمال شده است. بازار هدف این برنامه بیشتر پذیرندگان آپ هستند هر پذیرنده‌ای که ۵۰۰ سهم آپ را داشته باشد و آن را حفظ کند بدون قرعه‌کشی در جشنواره‌های مختلف این شرکت حضور یافته و بر اساس عملکرد و نوع ارتباط وی با بانک و شرکت آسان پرداخت پرشین مقدار سهم وی افزایش می‌یابد که جزئیات این طرح به پذیرندگان اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
قرارداد با پارکینگ  فرودگاه امام خمینی (ره)
قائم مقام مدیرعامل آسان پرداخت پرشین همچنین از انعقاد قرارداد با یک سری از مجموعه‌ها با مزیت‌های ارزشمند برای مشتریان آپ خبر داد و گفت: قراردادی با پارکینگ فرودگاه امام خمینی (ره) بسته شده که سرویس‌های موجود به کسانی که اپلیکیشن آپ را دارا باشند، داده می‌شود از این­رو در کمتر از سه ماه آینده به‌‌روزترین سیستم‌های اتوماسیون در این فرودگاه پیاده‌سازی می‌‌شود.
شهیدی با تاکید بر اینکه معتقدیم کاربران اپلیکیشن و سهامداران آپ هیچ جا نباید در صف بایستند، گفت: درحال حاضر اپلیکیشن آپ بیش از 18 میلیون بار دانلود شده است، همچنین قصد داریم در آینده نزدیک، خدمات متنوعی را به خدمات اپلیکیشن آپ اضافه کنیم که به زودی از آن­ها رونمایی خواهیم کرد.
 
اسنپ مشتری جدید آپ
شهیدی از افزوده شدن اسنپ به عنوان مشتری جدید شرکت آسان پرداخت پرشین نام برد و گفت: گروه اسنپ از هفته گدشته از درگاه‌های آسان پرداخت پرشین استفاده می‌کند. پرداخت دفاتر اسناد رسمی در راستای پرداخت واقعی نیز از اواخر سال گذشته به‌صورت آزمایشی با اپلیکیشن آپ آغاز شد، درحال حاضر پرداخت‌های گواهی امضا هم به‌صورت آزمایشی انجام می‌شود.

 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب