امروز: جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ [2019/11/22]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 28892 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

حضور بانک مسکن در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه

خبرایران: بانک مسکن در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه – فاینکس ۲۰۱۸- حاضر می‌شود.
حضور بانک مسکن در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه

به گزارش خبرایران، بانک مسکن ایران که اخیرا از تداوم پرداخت تسهیلات بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن و همچنین تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله مسکن به خریداران مسکن در سال جاری خبر داده، اعلام کرد: در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه حضوری فعال خواهد داشت و آخرین تسهیلات، خدمات و دستاوردهای این بانک در فاینکس ۲۰۱۸ اطلاع‌رسانی و تبیین می‌شود.

بانک مسکن به عنوان تنها بانک عامل بخش مسکن از سال گذشته پرداخت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله مسکن را آغاز و تا پایان سال گذشته پرداخت آن را به متقاضیان دریافت این نوع از تسهیلات تمدید و در عین حال اعلام کرد: در صورتی که منابع تامین کننده تسهیلات جعاله همچنان در اختیار باشد در سال ۹۷ نیز پرداخت تسهیلات جعاله مسکن با سقف ۲۰ میلیون تومان ادامه پیدا خواهد کرد. قطعی نشدن ادامه پرداخت تسهیلات جعاله مسکن با سقف ۲۰ میلیون تومان در سال ۹۷ در روزهای اخیر این نگرانی را میان خریداران مسکن ایجاد کرده بود که ممکن است پرداخت این تسهیلات با سقف ۲۰ میلیون تومان در سال جاری متوقف شده باشد.

از این رو محمدحسن مرادی مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن در پاسخ به نگرانی این گروه از متقاضیان خرید مسکن اعلام کرد: در سال ۹۷ نیز تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله همچنان می‌تواند مورد استفاده خریداران مسکن قرار گیرد چرا که این تسهیلات همزمان با تسهیلات خرید مسکن قابل دریافت است.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۸ ) از ۲۷ تا ۳۰ فروردین ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب