امروز: چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ [2020/02/26]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 27818 تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

برگزاری جلسه مشترک وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران عامل بانک ها به میزبانی بانک سپه؛

وزیر تعاون: طرح اشتغال فراگیر در روستاها با قوت اجرایی می شود / چقازردی: بانک سپه از آمادگی لازم برای اجرای طرح اشتغال فراگیر، برخوردار است

خبرایران: جلسه مشترک وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران عامل بانک ها به میزبانی بانک سپه برگزار شد.
وزیر تعاون: طرح اشتغال فراگیر در روستاها با قوت اجرایی می شود / چقازردی: بانک سپه از آمادگی لازم برای اجرای طرح اشتغال فراگیر، برخوردار است

 

* چقازردی: 36 هزار واحد مولد از منابع بانک سپه بهره مند شدند
به گزارش خبرایران از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، مدیرعامل بانک سپه در ابتدای جلسه مشترک مدیران عامل بانک ها با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با حضور معاون اشتغال و توسعه کارآفرینی وزیر، مدیران عامل بانک های کشاورزی، ملت، رفاه کارگران و بانک توسعه تعاون، عضو هیئت مدیره بانک ملی و اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد بانک سپه برگزار شد با اشاره به نامه خود به وزیر محترم امور خارجه اظهار داشت: بانک سپه به دلیل پیشرو بودن و به واسطه نقش آفرینی مؤثر در اقتصاد کشورمان ناعادلانه مورد تحریم قرار گرفت.
چقازردی با تأکید بر مقاومت بانک سپه در دوران تحریم خاطر نشان کرد: با تکیه بر تلاش پرسنل خدوم و تجربه متراکم 90 ساله، به تدریج وضعیت بانک بهبود پیدا کرد و با خروج بانک از تحریم ها، دریچه بانکداری بین الملل به روی بانک باز شد و در حال حاضر در اکثر شاخص ها به عنوان بانک برتر در کشور مطرح است.
وی درخصوص طرح اشتغال فراگیر و روستایی افزود: بانک سپه با تأمین مالی 36 هزار پروژه اقتصادی کوچک و متوسط و واحدهای صنفی به میزان 80 هزار میلیارد ریال به افزایش و یا تثبیت تولید بنگاه های اقتصادی کمک کرده و از آمادگی لازم برای اجرای طرح اشتغال فراگیر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برخوردار است.

* وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: طرح اشتغال فراگیر و توسعه اشتغال روستایی را با قوت ادامه می دهیم
دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه با تشکر از میزبانی و حمایت بانک سپه گفت: در طرح اشتغال فراگیر و توسعه اشتغال روستایی هدف تنها دادن تسهیلات نیست بلکه توسعه اشتغال روستاها مدنظر است.
ربیعی با اشاره به اهمیت تبیین برنامه های اشتغال فراگیر و روستایی اظهار داشت: لازم است مدیران بانک ها برنامه های اشتغال فراگیر را برای جامعه تشریح کنند.
وی با اشاره به لزوم توجه به زیر ساخت های استان های محروم کشور خاطر نشان کرد: توزیع عادلانه تسهیلات در استان های محروم بسیار حائز اهمیت است.
در ادامه این جلسه دکتر منصوری معاون اشتغال و توسعه کارآفرینی وزیر در خصوص سامانه کارا و وضعیت طرح های اشتغال زا توضیحاتی ارائه کرد.
همچنین مدیران عامل بانک ها نیز از اقدامات خود در خصوص کمک به فعالیت های مولد در سطح کشور و روستاها گزارشی ارائه کردند.
 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب