امروز: پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 27376 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

خاطره گویی سالمندان در موزه یادمان یاران

خبرایران:به یاد گذشته های نه چندان دور و با دریایی از خاطرات جوانی ، جمعی از سالمندان بلوک بنفشه در محل گنجینه یادمان یاران گردهم آمدند تا با مددکاران و پرستاران خود به گفت و شنود بپردازند.
خاطره گویی سالمندان در موزه یادمان یاران

به گزارش خبرایران از روابط‌عمومی موسسه خیریه کهریزک؛ موزه یادمان یاران ، گنجینه گرانبهائی از اشیاء فرهنگی، هنری و منسوجات قدیمی است که توسط خیرین و نیک اندیشان بادست دل و رضایت قلبی به این مجموعه اهداء گردیده تا یادگاری همیشگی در قلب کهریزک باشد.

دیدار از این گنجینه گرانبهای هنری ، خاطرات جوانان دیروز را که هم اکنون سپید مویان جامعه هستند ، تداعی می کند و اندیشه گذر پر سرعت زمان را در دل یکایک آنان متبلور می سازد.

در همین راستا و با اندیشه پویائی خاطرات گذشته ، جمعی از سالمندان بلوک بنفشه در این مکان هنری حاضر شدند تا به پرستاران و مددکاران خود یاد آوری نمایند که هر یک از اشیاء فوق و چگونگی استفاده از آن را در سنین جوانی یا دیده اند و یا از آن بهره مند بوده اند.

ذکر انواع خاطرات جوانی ، شادی ها و غم های  گذشته و لزوم توجه جوانان به آینده نگری که سنین سالمندی را چگونه و در چه شرایطی تجربه نمایند، از دیگر صحبت های شیرین پدربزرگهای کهریزکی در محل گنجینه یادمان یاران شد.

 

 

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب