امروز: یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ [2020/02/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 26205 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

پیام تسلیت مدیرعامل بانک صنعت و معدن به دنبال زلزله در غرب کشور

خبرایران: علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن به دنبال حادثه غم انگيز زلزله در غرب كشور پيام تسليتي صادر كرد.
پیام تسلیت مدیرعامل بانک صنعت و معدن به دنبال زلزله در غرب کشور

به گزارش خبرایران، علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن به دنبال حادثه غم انگيز زلزله در غرب كشور پيام تسليتي صادر كرد.

در اين پيام آمده است:

حادثه دردناك زلزله در استانهاي كرمانشاه ، ايلام و كردستان بويژه شهرستان هاي قصر شيرين ، سرپل ذهاب ، اسلام آباد غرب ، دالاهو و ثلاث باباجاني بار ديگر ميهن اسلاميمان را اندوهگين كرد و مردم غيور و مرزنشينان مقاوم و محروم غرب كشور را كه همواره و در طول زمان مرزبانان بزرگي براي دفاع از تماميت ارضي و امنيت اين مرز و بوم بوده اند، را در غم از دست دادن عزيزانشان داغدار نمود و بار ديگري بر مظلوميت اين مردم شريف افزود و همه هموطنان را در غمي بزرگ فروبرد.

اينجانب ضمن تسليت به همه هموطنان عزيز و بويژه مردم آسيب ديده اين حادثه دردناك ، رحمت الهي را براي درگذشتگان و صبر و شكيبايي بازماندگان را از خداوند متعال مسئلت مي‌نمايم.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب