امروز: جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ [2020/10/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 25251 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۱۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

رکورد شکنی فرابورس در ریزش قیمتی

خبرایران: رکوردشکنی‌ شاخص فرابورس این بار با ثبت بیشترین ریزش روزانه ( سقوط ۲۲ واحدی) از ابتدای سال ۹۶ تاکنون همراه شد که ناشی از جو منفی سیاسی موجود به دلیل نزدیک شدن زمان اظهار نظر ترامپ در خصوص برجام و احتمال خروج آمریکا از برجام است.
رکورد شکنی فرابورس در ریزش قیمتی

به گزارش خبرایران ،امروز فرابورس در ارتفاع 915.60 واحد ایستاد و نماد مارون با 7.31 واحد، هرمز 2.58 واحد، ذوب 2 واحد، میدکو با 1.64 واحد و شاوان و شراز با 1 واحد به ترتیب بیشترین تاثیر منفی را روی شاخص فرابورس داشتند.
در بازار امروز فرابورس، ارزش معاملات بالغ بر 330 میلیارد تومان شد و سهامداران تعداد بیش از 294 میلیون ورقه سهم و حق تقدم در این بازار دست به دست کردند.
گفتنی است نمادهای پربیننده امروز شامل ریشمک، ذوب، اپرداز، اوان، سمگا، شتوکا و فولای بود که یکدست سرخ پوش بودند و افتهای بالا در حاشیه 5 و 6 درصدی را به ثبت رسانیدند.
صدرنشینی بازار امروز فرابورس با بیشترین رشد قیمتی به نمادهای ولشرق، کمرجان، کاسپین، بساما و سه نماد از اوراق تسه تعلق گرفت، بیشترین افت قیمتی را نیز نمادهای سمگا، کشرق، بهپاک، ولبهمن، خفناور، هرمز و غگلپا داشتند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب