امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [2018/12/19]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 24409 تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۳:۳۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

13 خودروی قابل اعتماد بازار جهان

خبرایران: صاحبان خودروهای امروزی به طور فزاینده‌ای در رابطه با سیستم‌های جدید اتومبیل‌هایشان احساس نگرانی دارند.
13 خودروی قابل اعتماد بازار جهان

صاحبان خودروهای امروزی به طور فزاینده‌ای در رابطه با سیستم‌های جدید اتومبیل‌هایشان احساس نگرانی دارند، زیرا اغلب مشکلات آنان به سیستم‌های اطلاعاتی پر سروصدا، جفت شدن ضعیف تلفن همراه با بلوتوث سیستم صوتی اتومبیل و رابط آن بر روی غربیلک فرمان و... بر می‌گردد که در مجموع 20 درصد از خرابی و یا عدم عملکرد صحیح یک اتومبیل را در بر می‌گیرد که در نمره دهی‌های پایانی و اعتبارسنجی خودروهای مختلف تاثیرگذار است، حال در این خصوص موسسه J.D. Power لیستی از 13 خودروی قابل اعتماد بازارهای جهانی منتشر کرده است که براساس نظرسنجی 35 هزار نفری بوده و اغلب برندهای حضور داشته در این لیست را خودروهای ژاپنی تشکیل داده‌اند که در ادامه سعی داریم مروری کوتاه بر روی جدیدترین لیست منتشر شده از سوی J.D. Power و همچنین لحاظ کردن گزارشات "کانسومر ریپورت" داشته باشیم.

 

بیوک ورانو؛

خودروی لوکس "بیوک ورانو"، به دلیل عملکرد بسیار خوب سیستم‌های الکترونیکی و تجهیزات رفاهی بکار رفته در اتومبیل، موفق به دریافت نشان برجسته "جی. دی. پاور" شده است که برای دارندگان این اتومبیل می‌تواند خبر بسیار خوبی باشد، اما این خبر خوب پایدار نخواهد بود، زیرا تولید این خودرو در پایان سال 2016 میلادی متوقف شد و دیگر مشتریان نمی‌توانند برای داشتن یکی از مدل‌های "بیوک ورانو" ثبت نام کنند.
 

شورولت کامارو

- شورلت کامارو
در حالی که "جی. دی. پاور" به خاطر عملکرد بسیار خوب سیستم‌های الکتریکی و قابلیت اطمینان بالا به سیستم برق این خودرو به هر دو نسخه‌های کوپه و کروکی شورلت کامارو نمره خوب اعطا کرده است، گزارش‌های "کانسومر ریپورت" نشان می‌دهد که این خودروی عضلانی آمریکایی چندان قابل اعتماد نخواهد بود، اما بخش فنی آن بسیار خوب توصیف شده و همچنین به دلیل اینکه این مقاله در اصل مربوط به لیست "جی. دی. پاور" بوده و برای تکمیل آن از گزارش‌های "کانسومر ریپورت" استفاده می‌شود، می‌توان خودروی عضلانی "شورلت کامارو" را یکی از خودروهای قابل اعتماد جهان دانست که از نظرسنجی 35 هزار نفری این موسسه سربلند بیرون آمده است.
 

شورولت سونیک

- شورلت سونیک
علاوه بر شورلت کامارو، عضو کوچک خانواده شورلت یعنی "سونیک" هم موفق به دریافت نمره اعتماد از سوی موسسه "جی.دی. پاور" شده است که می‌توان به تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی بکار رفته در آن اعتماد کامل داشت و بدون مشکل خاصی به سرنشینان داخل کابین سرویس دهی می‌کنند، اما علاوه "جی.دی. پاور"، موسسه "کانسومر ریپورت" هم این خودروی کوچک شورلت را در سال 2014 میلادی به عنوان یکی از خودروهای قابل اعتماد معرفی کرده است.
 

هوندا سیویک

- هوندا سیویک
اگر در ادامه یکی از خودروهای آلمانی را نادیده بگیریم، از اینجا به بعد را میتوان شروع امپراتوری ژاپنیها دانست که سرآغاز آن با خودروی ژاپنی هوندا سیویک بوده است که هم در مدل کوپه و هم در مدل سدان موفق به دریافت نمره 4 از 5 توسط موسسه "جی.دی. پاور" شده است، اما از سوی "گزارش مصرف کننده" یا همان "کانسومر ریپورت"، پیش بینی می‌شود که مدل‌های 2017 از خودروی هوندا سیویک به دلیل استفاده از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی بیشتر، موفق به دریافت نمره‌ای پایین‌تر برای عملکرد تجهیزات الکترونیکی خود شود.
 

لکسوس ES

- لکسوس ES
بیشتر از یک خودروی اسپرت، لکسوس ES به عنوان یک خودروی لوکس و راحت شناخته میشود که حالا از سوی "جی.دی. پاور" نمره بسیار خوبی برای عملکرد تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی خود دریافت کرده است، هرچند "کانسومر ریپورت" هم به تحسین این خودرو پرداخته و آن را یکی از خودروهای قابل اعتماد بازارهای جهانی معرفی کرده است.
 

لکسوس GS

- لکسوس GS
درست همانند لکسوس ES، این خودرو نیز علاوه بر دریافت نمره اعتماد از سوی موسسه "جی.دی. پاور" برای عملکرد صحیح و به موقع تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی در داخل و خارج اتومبیل، از سوی "کانسومر ریپورت" هم موفق به دریافت بالاترین نمره قابلیت اطمینان شده است که نشان از کیفیت بالای محصولات لکسوس دارد، هرچند ناگفته نماند که خودروی لکسوس GS یک جایگزین برای خودروی بالا، یعنی لکسوس ES به شمار میرود.
 

مزدا 3

- مزدا 3
در حالی که این خودرو در مدل‌های سدان اسپرت و همچنین در مدل‌های هاچ بک خود برای تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی از سوی "جی.دی. پاور" نمره اعتماد دریافت کرده است، بلکه عملکرد فنی و دیگر قسمت‌های این اتومبیل هم باعث شده است که از سوی "کانسومر ریپورت" به عنوان یکی از خودروهای قابل اعتماد بازار شناخته شود که بهترین عملکرد را در نسخه‌های 2014 از این خودرو شاهد بوده‌ایم.
 

مرسدس بنز E کلاس

- مرسدس بنز E کلاس
با یک وقفه کوچک در بین امپراتوری ژاپنی‌ها، به خودروی آلمانی مرسدس بنز E کلاس خواهیم رسید که از سوی "جی. دی. پاور" نمره عالی دریافت کرده است تا بار دیگر کمپانی خودروسازی مرسدس بنز قابلیت اطمینان خود را به مخاطبان ثابت کند، هرچند برای "کانسومر ریپورت" نسخه‌های 2014 از این خودرو مورد توجه بوده است که تجهیزات الکتریکی و اکترونیکی آن نمرات متوسطی دریافت کرده‌اند، به همین دلیل نسخه‌های 2016 از خودروی مرسدس بنز E کلاس به مشتریان پیشنهاد می‌شود.
 

نیسان ورسا

- نیسان ورسا
یکی از ارزان‌ترین خودروهایی که در ایالات متحده آمریکا به فروش می‌رسد، خودروی سدان "ورسا" از کمپانی خودروسازی نیسان خواهد بود که برخلاف انتظاری که از یک خودروی سدان ارزان قیمت می‌رود، از سوی "جی. دی. پاور" برای عملکرد تجهیزات خود موفق به دریافت نمره بالا شده است، اما از سوی "کانسومر ریپورت" تا الان ارزیابی دقیقی صورت نگرفته است، به همین دلیل توصیه‌های محتاطانه‌ای برای خرید این خودرو وجود دارد.
 

تویوتا آوالون

- تویوتا آوالون
تویوتا آوالون، خودروی رشد کرده بر مبنای تویوتا کمری با عملکرد بی نظیر خود در راحتی، سرگرمی و تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، موفق به دریافت نمره عالی از سوی "جی. دی. پاور" شده است، اما "کانسومر ریپورت" نسخه‌های 2014 از خودروی تویوتا آوالون را با قابلیت اطمینان بالا توصیف کرده است که دلیل اصلی آن می‌تواند دریافت تجهیزات بیشتر بر روی مدل‌های جدید این خودرو باشد.
 

تویوتا کمری

- تویوتا کمری
خودروی خوش فروش و پرفروش تویوتا هم انتظار می‌رفت که در این لیست دیده شود، حال آنکه برای چندمین سال پیاپی است که از سوی موسسه "جی. دی. پاور" موفق به دریافت نمرات بالا برای قابلیت اطمینان شده است. علاوه بر این، کانسومر ریپورت هم خودروی تویوتا کمری را یکی از ارزشمندترین و قابل اعتمادترین خودروهای جهان می‌داند که اخیرا نسخه‌های 2018 آن معرفی شده و مشتریان می‌توانند از نسخه‌های جدید این خودرو استفاده کنند.
 

تویوتا کرولا

- تویوتا کرولا
بعد کمری، دیگر خودروی پرفروش شرکت خودروسازی تویوتا در بازارهای جهانی هم می‌تواند یکی از برترین خودروهای قابل اعتماد در جهان باشد که به لطف کیفیت و عملکرد بی‌نظیر تجهزات خود، محبوبیت بالای کسب کرده و همچنین از سوی موسسه "جی. دی. پاور" نیز موفق به دریافت نمره کامل اعتماد شده است، هرچند کانسومر ریپورت فارغ از تجهیزات جدید بکار رفته در اتومبیل، نسخه‌های 2014 از خودروی تویوتا کرولا را قابل اعتمادترین خودرو می‌داند که تجهیزات کمتر الکتریکی و الکترونیکی آن باعث دردسر کمتر برای راننده خواهد شد.
 

تویوتا پریوس

- تویوتا پریوس
تویوتا، تویوتا، تویوتا و باز هم تویوتا. آخرین خودروی لیست را می‌توان خودروی  V معرفی کرد که در واقع یکی از مقرون به صرفه‌ترین خودروهای جهان بوده و از پیشرانه گازسوز در کنار موتور الکتریکی برای تامین انرژی مورد نیاز خود استفاده می‌کند، اما علاوه بر مقرون به صرفه بودن هزینه‌های مصرفی، نمره بالای "جی. دی. پاور" برای اعتماد هم می‌تواند این خودروی پاک تویوتا را از همه لحاظ مقرون به صرفه کند که از سوی "کانسومر ریپورت" هم به عنوان یک خودروی قابل اعتماد معرفی شده است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب