امروز: یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ [2020/07/05]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 23860 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

نصب 21 آلاچیق در بوستان های منطقه 15

خبرایران: 21 آلاچیق در معابر، دو امزاده و بوستان های جنوبشرق تهران نصب شد.
نصب 21  آلاچیق در بوستان های منطقه 15

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مهندس نوروزی معاون امور خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام مطلب فوق افزود:  این اقدام بمنظور ایجاد نشاط و شادابی بین شهروندان، ارتقای آسایش و رفاه شهروندان و آراستگی شهر انجام شده است.

به گفته وی در این راستا 10 دستگاه آلاچیق در بوستان پردیس بانوان ، 4 دستگاه در بوستانهای گلشن و کوهسار، 2 دستگاه در امامزاده اهل ابن علی (ع)، 2 دستگاه  در امامزاده سید ملک خاتون و 3 دستگاه در خیابان اعرابی  نصب شده است.

وی در ادامه تصریح کرد:  این آلاچیق‌ها ضمن ایجاد محیطی آرام برای استراحت شهروندان به عنوان فضای مناسب برای اقامه نماز نیزاستفاده می شود.

مهندس نوروزی با اشاره به عملیات  نرده گذاری بمنظور ایمن سازی بوستانها افزود: 450 متر در  بوستان فدائیان اسلام ناحیه دو ، 250 متر در بوستان گمنام در ناحیه یک، 450 در بوستان هجرت در ناحیه سه، 600 متر در بوستان شهروند در ناحیه شش، 300 متر در پردیس بانوان ناحیه چهار، 300 متر در بوستان آزادگان در ناحیه چهار، 250 متر در بوستان کوهسار ناحیه چهار ، 300 متر در بوستان گلشن و 200 متر درکیانشهر خیابان ابراهیمی نرده گذاری شده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: عملیات نصب مبلمان شهری نیز  با هدف زیبایی هرچه بیشتر محیط‌های شهری انجام و 450 نیمکت در بوستانهای امید ، خلیج فارس، آزادگان، همتیان، ،ورزشگاه مسگرآباد و باغ راه قیامدشت نصب شده اند.

 

 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب