امروز: پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ [2020/11/26]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 23809 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

سید مهدی احمدی اعلام کرد؛

بیمه دی استارت آپ های حوزه بیمه را دعوت به همکاری می کند

خبرایران : معاون برنامه ریزی و تحول بیمه دی اعلام کرد منتظر خبرهای خوش از سوی بیمه دی در حوزه استارت آپ ها باشید.
بیمه دی استارت آپ های حوزه بیمه را دعوت به همکاری می کند

به گزارش خبرایران از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه دی ؛ سید مهدی احمدی معاون برنامه ریزی و تحول این شرکت در بازدید از نمایشگاه الکامپ 96 با ارزیابی نمایشگاه امسال ، از فعالیت های بیمه دی در حوزه استارت آپ ها و برنامه ریزی های دیجیتالی این شرکت خبر داد.

وی اظهار داشت: استارت آپ فرهنگ نوینی برای اندیشه‌های نو و خلاقیت، برفراز ایده‌های موجود است که هدف از آن برطرف کردن مشکلات موجود در نقاط کلیدی است که خوشبختانه فرصت های بکر و جذابی در این زمینه در کشور وجود دارد.

وی در ادامه افزود: شرکت بیمه دی جای خالی استارت آپ ها در حوزه بیمه را کاملاً حس کرده است و ما تلاشمان بر این است که با ورود این بخش به صنعت بیمه کمک کنیم .

معاون برنامه ریزی و تحول بیمه دی با اشاره به اینکه هم اکنون در حال برنامه ریزی و مطالعه در این حوزه هستیم ادامه داد: با توجه به اینکه طراحی محصول یکی از عوامل اصلی رقابت در صنعت بیمه است، بیمه دی با حدود 26 محصول برنامه ریزی شده، سعی در ورود به بخش های مختلف بازار بیمه با اقدامات نوآورانه دارد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب