امروز: شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ [2019/05/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 23444 تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

حسن مشیدی اعلام کرد؛

پرداخت به موقع عوارض خودرو خدمات رسانی شهری را ارتقا می دهد

خبرایران: با توجه به ضرورت وصول درآمدهای پایدار شهرداری تهران و ارتقاء سهم این درآمدها در مدیریت شهری، پرداخت به موقع عوارض خودرو خدمات رسانی شهری به شهروندان را ارتقاء می دهد.
پرداخت به موقع عوارض خودرو خدمات رسانی شهری را ارتقا می دهد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه یک ،حسن مشیدی رییس اداره درآمد و نوسازی شهرداری منطقه یک با اشاره به اینکه عوارض خودرو یکی از آیتم های درآمد پایدار است،اظهار داشت: به منظور تامین درآمدهای پایدار شهرداری تهران،مالکان خودرو ها ، عوارض سال جاری خودروی خود را به موقع پرداخت کنند تا در سازندگی شهر محل زندگی خود سهیم شوند.
مشیدی گفت : در راستای توسعه خدمات غیر حضوری و نیل به شهر الکترونیک و به منظور جلوگیری از ترددهای غیرضروری و کاهش ترافیک و آلودگی هوا ، امکان پرداخت قبوض و عوارض از طریق غیرحضوری و پرتال اینترنتی شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir فراهم شده است .
وی تصریح کرد: سامانه تلفنی 137، همراه بانک، اینترنت بانک، تلفنبانک و کلیه درگاه های غیر حضوری بانک ها،  مراجعه به کلیه دفاتر خدمات الکترونیک شهر و یا ادارات درآمد مناطق 22 گانه شهرداری تهران نیز از دیگر روش های غیر حضوری پرداخت این عوارض است.
رییس اداره درآمد و نوسازی شهرداری منطقه یک افزود: بر اساس مصوبات شورای اسلامی شهر تهران اخذ عوارض سالیانه موتورسیکلت ها در محدوده شهر تهران از ابتدای سال 1383 اجرایی شد و  شهروندان می توانند با مراجعه به پرتال شهرداری تهران و یا مراجعه حضوری مفاصا حساب دریافت نمایند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب