امروز: پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 23383 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

ساخت مغز آیفون ۹ اپل توسط سامسونگ در سال ۲۰۱۸

خبرایران:اگر پیش‌تر سامسونگ دوست داشت سر به تن اپل نباشد، سال 2018 بدون اپل بخش اعظمی از سود خود را در بخش تراشه‌های موبایل و همچنین نمایشگرهای اولد موبایل از دست خواهد داد.
ساخت مغز آیفون ۹ اپل توسط سامسونگ در سال ۲۰۱۸

به گزارش خبرایران ، سایت Investor کره نوشت تراشه‌های 2018 برای آیفون و آی پد را سامسونگ برای اپل خواهد ساخت و بدین ترتیب مغز محصولات کلیدی اپل با دستان سامسونگ ساخته می‌شود.

همچنین بخشی از نمایشگرهای اولد را نیز علاوه بر ال جی ممکن است سامسونگ برای اپل تولید کند و بنابراین دو دشمن قدیمی بدون یکدیگر نخواهند توانست ادامه راه بدهند. در حال حاضر نمایشگر‌های اولد اپل برای آیفون 8 که دو ماه دیگر رونمایی می‌شود، توسط سامسونگ تولید می‌شود و ساخت تراشه‌های 7 نانومتری توسط سامسونگ برای تراشه A12 اپل در کنار نمایشگرهای اولد می‌تواند وابستگی این دو کمپانی را به یکدیگر بیش از پیش کند و دشمنی را به دوستی پایدار تبدیل کند.

از آیفون 6 به بعد اپل تصمیم گرفت تراشه‌های خود را به دست سازنده تایوانی، TSMC بسپارد اما از سال آینده سامسونگ نقش اصلی را ایفا خواهد کرد.

ساخت کارخانه‌های جدید سامسونگ برای افزایش تولید نمایشگرهای اولد موبایل و همچنین خرید ماشین‌های فوق پیشرفته برای تولید تراشه‌های 7 نانومتری حکایت از گره خوردن سرنوشت بیزینسی اپل و سامسونگ دارد و بنابراین سال 2018 مغز آیفون 9 از تراشه A12 ساخت سامسونگ خواهد بود.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب