امروز: شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ [2021/04/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 23083 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

همزمان با اولین روز از هفته تأمین اجتماعی؛

مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند

خبرایران:مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و مدیران و کارکنان این سازمان همزمان با اولین روز از هفته تأمین اجتماعی با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با آرمانهای بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید پیمان کردند.
مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) تجدید میثاق کردند

به گزارش خبرایران از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش در این مراسم با بیان اینکه هفته تأمین اجتماعی محملی برای بازگویی خدمات و تبیین مسائل این سازمان است، گفت: در این هفته توجه افکار عمومی به مأموریت های سازمان تأمین اجتماعی جلب می شود و جا دارد که به بیان دیدگاه ها و طرح مسائل اصولی درباره این سازمان بپردازیم.

دکتر نوربخش با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی در جهت ایفای مأموریت خود در سال های اخیر عملکرد خوبی داشته است، گفت: علیرغم همه مشکلات و محدودیت ها در سال های اخیر مستمری بازنشستگان در زمان مقرر پرداخت شده و برای تأمین معاش بازنشستگان و مستمری بگیران که به ٥ میلیون نفر می رسند گام های خوبی برداشته شده است.

وی ادامه داد: افزایش مستمری بازنشستگان در سال های اخیر هر ساله بیش از نرخ تورم انجام شده و در سال ٩٦ افزایش حقوق بازنشستگان حتی بیشتر از افزایش حقوق افراد شاغل است.

دکتر نوربخش افزود: در حوزه درمان نیز با تلاش پرسنل این سازمان اقدامات اصولی صورت گرفته و شاهد ارتقاء قابل توجه خدمات هستیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: در حرم حضرت امام خمینی از روح بلند ایشان استعانت می طلبیم که در سازمان تأمین اجتماعی برای انجام تعهدات خود بویژه در قبال اقشار محروم جامعه بتوانیم گام های موثرتری برداریم.

گزارش تصویری تجدید میثاق مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی با آرمان های امام راحل(ره)

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب