امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ [2018/12/19]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 22972 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

فراخوان شرکت در مزایده املاک مازاد بانک کارآفرین

خبرایران:بانک کارآفرین در نظر دارد املاک مازاد خود را در تهران و شهرستان‌ها به صورت شش دانگ و مشاع با شرایط پرداخت نقدی و نقد و اقساط، از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
فراخوان شرکت در مزایده املاک مازاد بانک کارآفرین

به گزارش خبرایران، بانک کارآفرین در نظر دارد املاک مازاد خود را در تهران و شهرستان‌ها به صورت شش دانگ و مشاع با شرایط پرداخت نقدی و نقد و اقساط، از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

شرایط و نحوه شرکت در مزایده

1.  مبلغ سپرده شرکت در مزایده معادل 20% مبلغ پایه مزایده مندرج در آگهی است که باید توسط متقاضی به حساب مورد اشاره در برگ شرایط مزایده (قابل پرداخت در تمامی شعب بانک کارآفرین) واریز شده و اصل رسید آن با قید ردیف و مشخصات ملک انتخابی، همراه با سایر اسناد و مدارک تحویل شود.

2.  متقاضیانی که جهت دریافت اسناد مزایده به صورت حضوری به بانک مراجعه می‌نمایند، باید مبلغ 200.000 ریال را به حساب مندرج در برگ شرایط مزایده واریز نموده و رسید آن را ضمیمه نمایند.

3.  بانک در قبول یا رد یک یا تمامی پیشنهادات مختار است.

4.  کلیه املاک مربوطه با وضع موجود و شرایط روز ملک به فروش می‌رسند. بانک تعهدی از بابت هرگونه طرح احتمالی املاک (مطروحه از جانب شهرداری) نخواهد داشت و خریدار شخصاً مسئول می‌باشد.

5.  در مواردی که سهم‌الشرکه به صورت مشاعی واگذار می‌گردد، بانک هیچ گونه مسئولیتی در قبال افراز سهم مشاعی و اخذ سند تفکیکی ندارد و خریدار شخصاً مسئول می‌باشد.

نحوه دریافت بهای مورد معامله

الف) پرداخت نقدی: معادل 50% بهای مورد معامله ظرف مدت 10 روز از تاریخ اعلام نتایج بازگشایی پاکت‌ها و مابقی ثمن معامله پس از اخذ استعلامات مربوطه از مراجع ذیربط (همزمان با انتقال قطعی مورد معامله و تحویل ملک به خریدار در دفتر اسناد رسمی) دریافت می‌گردد.

ب) نقد و اقساط: معاد 50% بهای مورد معامله همزمان با انعقاد قرارداد و 50% به صورت اقساط (حداکثر 24 ماهه با نرخ سود اجاره به شرط تملیک مقرر) دریافت می‌گردد.

ج) پیش فروش: معادل 50 % بهای معامله نقداً همزمان با انعقاد قرارداد، 45% همزمان با تحویل ملک (7 ماه بعد) و 5% همزمان با انتقال سند دریافت می‌گردد.

توجه: در شرایط مساوی بودن قیمت پیشنهادی، تقاضای نقدی برای کلیه املاک در اولویت می‌باشد.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت مورد واگذاری، بازدید و دریافت برگه شرایط مزایده می‌توانند از تاریخ انتشار آگهی تا ساعت 14:00 روز یکشنبه 18 تیرماه در ساعات اداری ( 8 صبح تا 15 بعدازظهر) درخصوص املاک تهران به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، روبروی درب اصلی  پارک ملت، خیابان ناهید غربی، پلاک 97، ساختمان مرکزی بانک کارآفرین، طبقه سوم (اداره املاک و قراردادها) مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن‌های 26214975-021 و 6- 26215144-021 تماس حاصل نمایند.

همچنین درخصوص املاک سایر شهرستان‌ها جهت کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت مورد واگذاری، به محل استقرار املاک عرضه شده (به شرح مندرج در فرم شرکت در مزایده) مراجعه نمایند.

متقاضیان باید پیشنهادات خود را تا تاریخ اعلام شده از طریق پست به آدرس تهران، صندوق پستی 4659-15875 ارسال نموده و یا حضوراً به نشانی ساختمان مرکزی بانک کارآفرین تحویل داده و رسید دریافت نمایند.

دریافت مشخصات املاک و فرم شركت در مزایده

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب