امروز: یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ [2018/12/16]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 22236 تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

مدافع تیم ملی در چالش مهمترین انتخاب فوتبالی؛

رامین رضاییان در استقلال

خبرایران:مدافع سابق پرسپولیس برای پوشیدن پیراهن استقلال با تردید جدی روبرو است ولی به نظر می رسد از پیشنهاد این تیم تا حدی استقبال کرده است.
رامین رضاییان در استقلال

به گزارش خبرایران، استقلالی ها برای راضی کردن هوادارانشان و البته آرام کردن آنها بعد از شکست سنگین برابر العین  قصد دارند رامین رضاییان که در اواسط فصل گذشته از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شده بود را آبی پوش کنند، اتفاقی که اگر عملی شود می تواند به یکی از جنجالی ترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال ایران تبدیل بشود.
اما نکته جالب این است که رضاییان تا این لحظه هیچ واکنشی نسبت به پیوستن به استقلال انجام نداده است ولی گفته می شود اگر شرایط برای پیوستنش به فوتبال خارج از کشور فراهم نشود، قصد دارد با استقلال قرارداد امضا کند.
در این بین گفته می شود هدف اصلی رضاییان حضور در خارج از کشور است و برای این که فوتبالش را در اروپا ادامه بدهد، هیچ شرط مالی ندارد اما اگر پیشنهادی به دستش نرسد، احتمال این که با استقلال قرارداد امضا کند بسیار زیاد است.
البته طبق قرار قبلی مذاکرات استقلال با رامین رضاییان بعد از بازی با ازبکستان رسما آغاز می شود و باید دید طرفین برای عقد این قرارداد خبرساز به توافق می رسند یا نه.

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب