امروز: پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 21733 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۹:۱:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

با حضور سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور برگزار مي شود:

دومين نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017

خبرایران: دومين نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017 با حضور سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،از تاريخ دوم تا پنجم خرداد ماه سال جاري برگزار مي شود.
دومين نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017

به گزارش خبرایران از روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، به نقل از مدير كل دفتر نظارت، بهسازي و هدايت شغلي،نمايشگاه مذكور از سوي شركت نمايشگاههاي بين المللی شهراشتوتگارت كشور آلمان و اتحادیه تولید کنندگان ماشین ابزار و ماشین آلات فلزکاری اين كشور از دوم تا پنجم خرداد ماه در  مجموعه نمایشگاهی بین المللی شهر آفتاب برگزار مي شود.

عليرضا طاهرپور، مدير كل دفتر نظارت، بهسازي و هدايت شغلي،با اعلام خبر حضور سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در اين نمايشگاه، بيان داشت:با توجه به سابقه مثبت آموزشي اين سازمان در زمينه رشته هاي مرتبط به ماشين ابزار و حرفه هاي زير مجموعه تراش CNC،حضور در نمايشگاه AMB را فرصت خوبي براي معرفي ظرفيت ها، توانمنديها و قابليت هاي آموزشي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور دانست.

وي افزود: اين نمايشگاه به عنوان یکی از پنج رویداد بزرگ صنعت ماشین ابزار در جهان، با حضوربیش از 1350 شرکت کننده از دوازده كشور به صورت دو سالانه با هدف ارائه آخرین تحولات صنعت ماشین ابزار و خدمات وابسته برگزار مي شود.

مدير كل دفتر نظارت، بهسازي و هدايت شغلي، اهداف شركت اين سازمان در نمايشگاه AMB را،معرفي  و تبيين رويكرد و قابليت آموزش هاي مهارتي سازمان ، تعداد كارگاهها  و مراكز آموزشي فعال در رشته هاي مرتبط با ماشين ابزار از قبيل تراش CNCجوش و...،ارائه محتواي آموزشي الكترونيكي نام برد.

طاهرپور،علاوه بر آن معرفي ظرفيت هاي آموزشي مركز تربيت مربي و پژوهش هاي فني و حرفه اي را از اهداف مهم سازمان برشمرد .

وي افزود: انتقال تكنولوژي، ايحاد زمينه تربيت كاربر ماهر در دو بخش كاربري و نگهداري از ابزارآلات از ديگر اهدافي است كه سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با حضور در نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری دنبال مي كند.

مدير كل دفتر نظارت، بهسازي و هدايت شغلي،تأكيد كرد فضاي ايجاد شده در كشورمان در زمان پسابرجام فرصت مناسبي برای سازندگان ماشین آلات كشورمان بوجود آورده است. از این رو نمایشگاه فوق با حمایت اتحادیه ماشین سازان ایران و انجمن اتوماسیون صنعتی و دیگر نهادهای ذیربط مي تواند جدید ترین دستاوردهای صنعتی كشورهاي شركت كننده را به همراه دانش فنی آنها با کمترین هزینه و بدونه واسطه در اختیار تولیدکنندگان و صاحبان این صنعت در ایران قرار دهد.

شايان ذكر است محصولات ارائه شده در نمايشگاه مذكور شامل:ماشین ابزار، ماشین آلات شکل دادن فلزات، ابزار دقیق، ابزار پردازش، قطعات، اجزا و متعلقات ماشین ابزار، سیستم های اندازه گیری و کنترل کیفیت، اتوماسیون و اجزای سیستم های کنترل حرکت،فناوری های لیزری و نرم افزار، سیستم های کامپیوتری و دستگاه های جانبی مي باشد.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب