امروز: سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ [2020/08/11]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 21374 تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۹:۱۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

وزارت ارتباطات در واکنش به ادعاهای یکی از کاندیداها؛فضای مجازی بیشتر فرصت است تا تهدید

خبرایران:وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور اطلاعیه ای درباره اظهارنظر یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در مناظره دوم تاکید کرد: فضای مجازی بیشتر فرصت است تا تهدید.
وزارت ارتباطات در واکنش به ادعاهای یکی از کاندیداها؛فضای مجازی بیشتر فرصت است تا تهدید

به گزارش خبرایران، در اطلاعیه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آمده است: به دنبال مطرح شدن برخی مطالب در خصوص تهدید بودن فضای مجازی به اطلاع می رساند در حال حاضر فرصت های فضای مجازی بیشتر از تهدیدهای آن است و در حالی که بزرگترین مشکل جوانان کشور بیکاری است، فضای مجازی در سال گذشته با ایجاد 100 هزار شغل مستقیم برای اقشار تحصیل کرده کشور، ایجاد نظام شفافیت و ایجاد فضای نشاط سیاسی، فرصت بی نظیری برای کشور است.
دولت برای تهدیدات اجتماعی تدابیر خوبی کرده و با ایجاد سرویس های ویژه ای از سوی اپراتورها برای کودکان، افزایش حجم تولید محتوای بومی در عرصه فضای مجازی و همچنین محدودیت هوشمندانه در محتواهای غیراخلاقی تلاش وافری برای دفع آفات این فضا کرده است.
یکی از مصادیق مهم تاثیر فضای مجازی کاهش هزینه های زیاد تبلیغات شهری در انتخابات است.
امروزه فضای مجازی در حال رشد از عرصه سرگرمی به عرصه خدمات و بلوغ آن در کشور است و این سیر بلوغ با حمایت ها و ایستادگی های دولت تدبیر و امید محقق شده است. هر چند تهاجمات زیادی علیه دولت مستقر به وسیله همین فضای مجازی شکل گرفت؛ اما سعه صدر دولت در این زمینه مهمترین عامل رشد و ترقی صنعت فناوری اطلاعات در کشور بود.
دومین مناظره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور 6 نامزد انتخاباتی با موضوع سیاسی و فرهنگی عصر امروز جمعه در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب