امروز: سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 20784 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

مدير عامل موسسه ملل در دیدار نوروزی با كارمندان موسسه؛تحقق شعار رهبری در گرو استفاده از منابع خدادادی در کشور است

خبرایران: مدیر عامل موسسه ملل در دیدار نوروزی خود با معاونين،مديران،رؤساي ادارات و كارمندان از جدیدترین برنامه‌های این موسسه در سال جاری خبر داد.
مدير عامل موسسه ملل در دیدار نوروزی با كارمندان موسسه؛تحقق شعار رهبری در گرو استفاده از منابع خدادادی در کشور است

به گزارش خبرایران از روابط عمومي موسسه اعتباري ملل مدیرعامل موسسه ملل(عسگریه سابق) در نخستین دیدار کاری سال 96 با روسای ادارات و کامندان موسسه به تشریح اهداف این موسسه در سال جاری پرداخت. 

در این دیدار که با حضور رؤساي ادارات و كارمندان در دفتر مرکزی موسسه برگزار شد حجت الاسلام سیدامین جوادی به اهداف کاری کارمندان در سال 96 اشاره کرد و افزود: در سال جاری کارمندان باید با انگیزه و تلاش بیشتری به فعالیتهای خود ادامه دهند تا راندمان کاری تقویت شود و در این زمینه، هیچ گونه کم کاری از سوی کارکنان موسسه پذیرفته نیست.  

حجت الاسلام جوادی در ادامه با تاکید بر این که بخش خصوصی باید چابک تر عمل کند افزود: ما باید تلاش کنیم تا کیفیت کاری موسسه افزایش یابد و برای اینکار نیز راهکارهای متعددی وجود دارد اما باید به این نکته توجه داشته باشیم که  افزایش تعداد کارمندان باعث افزایش کیفیت نمی شود و نمی توانیم صرفا با زیاد کردن پرسنل به این مهم دست یابیم بنابراین مدیران و کامندان باید برای رسیدن به این هدف یعنی بالا بردن کیفیت از هیچ کوششی فروگذار نکنند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال با نام "اقتصاد مقاومتی،تولید-اشتغال" از سوی رهبر معظم  انقلاب اظهار داشت: بهترین راهکار برای تحقق اقتصاد مقاومتی با محوریت تولید و اشتغال، استفاده از منابع خدادادی در کشور است که می تواند نقش پررنگی در جهت ایجاد اشتغال و تولید در کشور بازی کند و مسئولان می بایست توجه و اهمیت ویژه ای به این منابع داخلی  داشته باشند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب