امروز: جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ [2019/05/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 20015 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۳:۲۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد؛

شرکت مخابرات ایران، نقش مهمی در توسعه شبکه ملی اطلاعات دارد

خبرایران :دکتر سراییان در آیین افتتاح فاز 2 شبکه ملی اطلاعات گفت شرکت مخابرات ایران، نقش مهمی در توسعه شبکه ملی اطلاعات دارد وی افزود با ظرفیتی که مخابرات در بازار ICT کشور دارد، بازیگر اصلی توسعه ارتباطات کشور در تمام ابعاد محسوب می شود.
شرکت مخابرات ایران، نقش مهمی در توسعه شبکه ملی اطلاعات دارد

به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، دکتر سراییان، مدیرعامل شرکت، با بیان این مطلب افزود: ظرفیت بازار ICT کشور در حال توسعه است، این شرکت با شبکه عظیمی که در اختیار دارد، سهم ویژه ای از این بازار دارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، بر ضرورت توسعه شبکه ملی اطلاعات تاکید کرد وافزود: اقدامات صورت گرفته تا به حال قابل تقدیر است، اما حساسیتی که این شبکه در ارایه خدمات به مردم دارد، عملکرد ما را پررنگ تر می کند.

دکتر سراییان به استراتژی و برنامه تحول ره نگاشت شرکت اشاره کرد و گفت: با هدف گذاری که در برنامه آمده است، در طول 5 سال، سهم بازار شکت مخابرات ایران در حوزه ICT به سه برابر افزایش پیدا خواهد کرد.

وی با بیان ایکه یکی از دستاوردهای برنامه تحول شرکت، همگرایی خدمات ثابت و همراه می باشد خاطرنشان کرد: با اجرای همگرایی، ارایه تمام خدمات در یک نقطه به صورت آنلان بوده و رفتار مشتری همواره رصد و پایش خواهد شد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب