امروز: شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ [2019/05/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 20014 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۳:۲۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

بازدید دکتر واعظی از غرفه شرکت مخابرات ایران

خبرایران :وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور آگاهی از دستاورهای تولید محتوا شبکه ملی اطلاعات، از غرفه شرکت مخابرات ایران بازدید کرد.
بازدید دکتر واعظی از غرفه شرکت مخابرات ایران

به گزارش خبرایران به نقل ازروابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در مراسم افتتاح فاز ۲ شبکه ملی اطلاعات، دکتر واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید از غرفه شرکت مخابرات ایران، توسط مهندس تراکمه، عضو هیات مدیره، از آخرین دستاوردهای شرکت در ایجاد زیرساخت های لازم و تولید محتوی این شبکه آگاهی یافت.

بر اساس این گزارش، شرکت مخابرات ایران، با بکارگیری استعدادهای فنی و فرهنگی خود ضمن تشکیل ساختار منسجم و یکپارچه، فاز استقرار را پشت سر نهاده و در فاز دوم تین پروژه در راستای محورهای ده گانه برنامه توسعه شبکه ملی اطلاعات اقدامات مهمی انجام داده است.

شبکه مترو انتقال، دسترسی، تبادل ترافیک، شبکه توزیع محتوا(CDN)، زیرساخت IP، مراکز داده و میزبانی داخلی و خدمات پایه ای، اقدامات مهمی ست که شرکت مخابرات ایران، در این راستا انجام داده است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب