امروز: یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ [2020/02/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 19762 تاریخ انتشار: شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱:۵۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

نوپانا رسانه‌ تخصصی کسب‌وکارهای نوپا راه‌اندازی شد

خبرایران:نوپانا به عنوان اولین وبسایت علمی-تحلیلی استارت‌آپ‌ها، با شعار پایگاه آگاهی و دانایی، راه‌اندازی شد.
نوپانا رسانه‌ تخصصی کسب‌وکارهای نوپا راه‌اندازی شد

این وب‌سایت به نشانی http://nopana.ir/ در دسترس است و علاقه‌مندان می‌توانند برای خواندن مطالب جذاب کارآفرینی و کسب‌وکارهای نوپا به آن مراجعه کنند.

نوپانا، رسانه‌ای برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مرتبط با کسب‌و‌کارهای نوپا در ایران، فعالیت می‌کند.

این وبسایت تخصصی دارای بخش‌های متعددی از قبیل روایت روز (خبر، فراخبر، رویداد)، تریبون (یادداشت، گفت‌وگو)، مجله نوپانا (گزارش، پرونده ویژه‌، ترین‌ها، پیشنهاد نوپانا)، و چندرسانه‌ای (اینفوگرافیک، ویدئوکست، پادکست، گزارش تصویری) است و تلاش کرده در قالبی پویا، آخرین گزارش‌ها و تحلیل‌های علمی‌ را پیش روی علاقه‌مندان قرار دهد.

نوپانا در راستای فرهنگ‌سازی در زمینه‌ توسعه کسب‌و‌کارهای نوپا و ترویج فرهنگ کارآفرینی هم‌راستا با سیاست‌های اقتصادی کشور و تبعیت از فرهنگ اقتصاد مقاومتی، تلاش می‌کند آگاهی عمومی را افزایش دهد.

موسس نوپانا عباس خاراباف است که از سال 1384 به صورت حرفه‌ای در رسانه‌های مختلف به روزنامه‌نگاری علمی و ترویج دانش و فناوری مشغول بوده است. عباس خاراباف سابقه سردبیری، دبیری تحریریه و دبیر سرویسی چندین نشریه معتبر را دارد.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب