امروز: چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ [2020/05/27]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 19341 تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۳:۲۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

درج اطلاعات بیمه های درمان تکمیلی در اینترنت بیمه ملت

خبرایران:روابط عمومی بیمه ملت وضعيت سوابق بيمه درمان تكميلي بيمه شدگان تحت پوشش بیمه ملت در دسترس آنها قرار گرفت و قابل مشاهده است. به گزارش روابط عمومی بیمه ملت و به نقل از مدیریت بیمه های درمان، از این پس بیمه شدگان بیمه های درمان تکمیلی می توانند با مراجعه به اینترنت بیمه ملت، از وضعیت سوابق بیمه درمان تکمیلی خود آگاه شوند.
درج اطلاعات بیمه های درمان تکمیلی در اینترنت بیمه ملت

در اینترنت بیمه ملت لیست محصولات بیمه ای خریداری شده توسط فرد نمایش داده می شود و در قسمت بیمه درمان تکمیلی برای افرادی که این بیمه نامه را تهیه کرده اند اطلاعاتی شامل اعتبار بیمه نامه، جزئیات معرفی نامه های دریافت شده، جزئيات كامل خسارتهاي دريافتي به تفكيك تاريخ وقوع خسارت، تاريخ ثبت خسارت، شماره پرونده خسارت،  نوع هزينه، خسارت وارده، فرانشيز و خسارت قابل پرداخت، نوع حواله، تاريخ ثبت، شماره حواله، مبلغ حواله، وضيعت حواله و تاريخ پرداخت قابل مشاهده است.
گفتنی است، افراد برای ورود به اینترنت بیمه می بایست در سایت بیمه ملت به قسمت اینترنت بیمه مراجعه و با درج نام کاربری و رمز عبور وارد صفحه شخصی خود شوند. افرادی که دارای کارت اعتباری بیمه ملت می باشند با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور کارت اعتباری خود وارد اینترنت بیمه می شوند. برای افراد فاقد کارت اعتباری و بیمه گذارانی که به تازگی بیمه نامه ای را از بیمه ملت تهیه کرده اند، نام کاربری و رمز عبور اینترنت بیمه در پیامک خوشامدگویی برای آنها ارسال می گردد در غیر اینصورت و در صورت نداشتن نام كاربري مي توانيد از گزينه "ثبت نام" استفاده نموده و با وارد کردن اطﻼعات خود امكان استفاده از اينترنت بيمه ملت را براي خود فراهم نماييد. در صورت فراموشي رمز عبور مي توانيد از گزينه "رمز عبور را فراموش كرده ام" استفاده کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر به فایل راهنما مراجعه نمایید.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب