امروز: شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ [2021/04/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 19034 تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مخابرات تنها مسئول واگذاری خط های جدید تلفن ثابت نیست

خبرایران: مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: با ارائه مجوز به شرکت‌های FCP اکنون تنها مخابرات مسوولیت واگذاری خط‌های جدید تلفن ثابت را برعهده ندارد.
 مخابرات تنها مسئول واگذاری خط های جدید تلفن ثابت نیست

دکتر سراییان در گفتگو با ایسنا، در پاسخ به سوالی مبنی بر تعداد افرادی که در صف خرید تلفن ثابت مانده‌اند و برنامه مخابرات برای حل این مشکل، اظهار کرد: در حوزه تلفن ثابت اکنون با ایجاد ۱۷ شرکت FCP دیگر تنها مخابرات مسوولیت تامین تلفن ثابت را برعهده نداشته و مانند تلفن همراه که می‌توان سیم‌کارت آن را از سوی سه اپراتور دریافت کرد، در خصوص تلفن ثابت نیز مردم می‌توانند از این شرکت‌ها خرید داشته باشند.

وی ادامه داد: البته با این وجود ما برنامه‌ریزی کرده‌ایم که براساس امکانات و ظرفیت‌های موجود بتوانیم نیازهای مردم را پاسخ‌ داده و برطرف کنیم.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران همچنین اظهار کرد: در هر صورت در برنامه ره‌نگاشت پنج ساله مشتری برای شرکت مخابرات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و تلاش داریم شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که رضایت مشتری و پاسخ‌گویی به نیازهای او در اولویت قرار داشته باشد.

وی ادامه داد: بر همین اساس به طور دائم وضعیت خدمات خود را رصد کرده و اشکالات موجود برطرف می‌کنیم البته در این زمینه با توجه به گستردگی شبکه مخابرات در سراسر کشور طبیعتا شرایط یک نواختی وجود ندارد.

این در حالی است که وزارت ارتباطات با تصویب تعرفه‌های جدید شرایطی فراهم کرده است که قیمت هر خط تلفن ثابت از ۵۰ هزار تومان به ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کند. بدین ترتیب مشترکان برای خرید خط تلفن ثابت ابتدا ۱۰۰ هزار تومان پرداخت کرده و پس از آن مابقی مبلغ را در اقساط ۳۶ ماهه بر روی قبض‌های تلفن خود پرداخت می‌کنند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب