امروز: پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 18948 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱:۳۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

به بهانه برگزاری حراج آثار هنری گوهران؛

ایتالیایی‌ها برای احداث بیمارستان به نفع کودکان دارای نقص ایمنی وارد تهران شدند

خبرایران:میهمانان ایتالیایی حراج گوهران که جمعه 26 آذرماه در کاخ نیاوران برگزار می‌شود برای مشارکت جهت ساخت بیمارستان به نفع کودکان دارای نقص ایمنی اولیه، صبح امروز 24 آذرماه وارد تهران شدند.
ایتالیایی‌ها برای احداث بیمارستان به نفع کودکان دارای نقص ایمنی وارد تهران شدند

به گزارش خبرایران از روابط عمومی گروه هنری گوهران؛ سعیده آبشناسان مجموعه‌‎دار آثار هنری یک‌ صد تابلو نقاشی از گنجینه آثار هنری خود را روز جمعه 26 آذرماه در شب میلاد رسول مهربانی (ص) به حراج می‌گذارد. این آثار هنری در حالی چکش حراج خواهند خورد که قرار است فواید حاصل از آن برای ساخت بیمارستانی برای کودکان دارای نقص ایمنی اولیه صرف شود.

بر همین اساس مجموعه هنری گوهران با گروه ایتال تکنولوژی جهت همکاری و مشارکت در ساخت این بیمارستان باب همکاری را باز کرده که بر همین اساس 4 نماینده از این شرکت جهت بازدید از زمین بیمارستان و حضور در حراج وارد تهران شده‌اند.

پروفسور«ماسیمو برجا» بنیان‌گذار دانشگاه ادونا، استاد طراحی در چندین دانشگاه جهان و مدیرمسئول و نماینده گروه ایتال تکنولوژی، دکتر «والریو دوراتی» استاد و طراح بین‌المللی، طراح سازه‌های خدماتی یونا و نماینده گروه ایتال تکنولوژی، دکتر «الیزابت لاتزارینی» استاد و طراح بین‌المللی، دکتر «جورجو فیورین» نماینده گروه‌های تجاری و سرمایه‌گذاری، کمیسر فرمول 1 جهانی و نماینده سرمایه‌گذاران گروه ایتال پروجکت میهمانانی هستند که برای مشارکت در زمینه ساخت بیمارستانی برای کودکان دارای نقص ایمنی اولیه به ایران سفر کرده‌اند

لازم به یادآوری است حراج آثار هنری گوهران روز جمعه 26 آذرماه از ساعت 17 در کاخ موزه نیاوران با حضور جمعی از هنرمندان، مجموعه‌دارن، خیرین و سفرای کشورهای مختلف برگزار خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت گوهران به نشانی: http://goharanmagazine.com/ مراجعه کنید.


 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب