امروز: چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ [2017/09/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 18632 تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

جايي ميان اين شهر شلوغ صحنه ما متعلق به شماست

خبرایران:سعيد كاظمي نويسنده، طراح و كارگردان نمايش "به خاطر پدرم" در روزهاي پاياني اجراي اين نمايش در يادداشتي از عموم علاقه مندان، هنرمندان و دست اندركاران دعوت به عمل اورد تا تلاش هاي بي وقفه عده اي جوان را به تماشا بنشينند.
جايي ميان اين شهر شلوغ صحنه ما متعلق به شماست

جایی میان هجوم ناجوانمردانه موج آلودگی به سمت آسمان پایتخت آنجا که صدای هیاهوی شهر پشت دیوارهای ترک خورده ی تماشاخانه ای کوچک متوقف می شود عده ای جوان نتیجه تلاش های بی وقفه شان را مهمان چشمان تماشاچیان نموده اند فارغ از میزان آلایندگی هوا، نتیجه انتخابات آمریکا، سیاست، اقتصاد و... تنها و تنها در فکر خلق واژه ای هستند که به آن باور دارند! هنر... هنر نه به معنای غایی آن چیزی که از ارسطو گرفته تا هگل فلاسفه و اندیشمندان بسیاری در باب آن داد سخن در داده اند... هنر به معنای دیگر آن! تلاش برای توقف زمان، آنجا که روزمرگی لحظات را به سرعت می کشد عده ای جوان بر روی صحنه جادویی تیاتر به دنبال لذت بردن از هر لحظه شان هستند! بی هیچ چشم داشتی! آری هنر واقعی همین است و بس، جایی میان این شهر شلوغ آنجا که زمان متوقف می شود صحنه ما متعلق به شماست، قضاوتمان کنید، به نقدمان بکشید، آغوشمان باز است به روی نظراتتان!"

اين گزارش مي افزايد: تاكنون هنرمندان زيادي از جمله: بهزاد فراهاني، رضا مقصودي، معين كريم الديني، علي ملاقلي پور، پدرام عليزاده، حسين نقاشي و ... به تماشاي نمايش "به خاطر پدرم" نشسته اند. داستان نمایش به خاطر پدرم درباره پدر و پسری است که روحیات متفاوتی نسبت به هم دارند، تضاد رفتاری این دو باعث می شود که رابطه ای کاملا سرد را تا سالیان متمادی در پیش گیرند اما پس از وقوع حوادثی که ناخواسته رخ می دهد هر دویشان به درک جدیدی از هم می رسند، پسر در پی آنست که با انجام کاری که پدرش به آن علاقه مند است خوشحالی او را بببیند.
برپایه این گزارش عواملی که در اجرای نمایش به خاطر پدرم همکاری داشته اند عبارتند از: نویسنده، طراح و کارگردان: سعید کاظمی، بازیگران: امین اسکندریان، مهرناز اسکندریان، دستیار کارگردان: سودابه غفاری، موسیقی و افکت: اشکان دباغ، پویان ابراهیمی، منشی صحنه: الناز رضایی، مدیر صحنه: عدنان سید کاظمی، مشاور اطلاع رسانی و تبلیغات: مصطفی محمودی. روابط عمومی و ارتباطات رسانه ای: روابط عمومی سه نقطه (ندا الماسیان طهرانی) اطلاع رسانی و تبلیغات فضای مجازی: طراحانه هنر ایرانیان (نساء نیکو- لاله محمودی) و زهرا نجفی.

اضافه می شود: نمایش به خاطر پدرم با مدت زمان 45 دقیقه و بهای بلیت 15 هزارتومان تا روز جمعه  پنجم آذرماه همه روزه در تماشاخانه سه نقطه به روی صحنه می رود و علاقه مندان برای دیدن نمایش می توانند از پایگاه خرید بلیت نمایش تیوال  www.tiwall.com و یا شماره تلفن : 09351790323 نسبت به رزرو و خرید بلیت به خاطر پدرم اقدام کنند

سعيد كاظمي،كارگردان نمايش "به خاطر پدرم

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب