امروز: پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ [2019/09/19]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 18495 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱:۲۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

با حکم دکتر محمدحسین امید؛

سرپرست واحد استانی لرستان و گلستان منصوب شدند

خبرایران :دکتر محمدحسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی در حکمی دکتر سعید فرح بخش را به عنوان سرپرست واحد استانی لرستان منصوب کرد.
سرپرست واحد استانی لرستان و گلستان منصوب شدند

به گزارش خبرایران از روابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي،در حکم انتصاب دکتر سعید فرح بخش  آمده است: نظر به مراتب تعهد و تجارب اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست واحد لرستان »منصوب می­شوید.

 انتظار دارد برای تحقق اهداف کلان دانشگاه درجهت آموزش های مهارتی، نهایت سعی و تلاش خود را به کار گرفته و اهتمام ویژه ای در انجام برنامه‌ریزی و تلاش برای کیفیت بخشی به فعالیت‌های مهارت محور مراکز آموزش علمی‌کاربردی استان، نظارت بر حسن اجرای برنامه‌های مراکز و ارزیابی مستمر فعالیت‌های آنها در چارچوب سیاست‌های ابلاغی و ارائه برنامه‌های تحول گرا و مهارت افزا، ظرفیت سازی برای گسترش آموزش‌های عالی مهارتی، فنی و پودمانی مورد نیاز منطقه داشته باشید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با همکاری صمیمانه سایر همکاران محترم دانشگاه،برای نیل به جایگاه دانشگاه نسل سوم در کشور، موفق و مؤید باشید.

همچنین دکتر امید در نامه ای از زحمات ارزشمند دکتر سعید محمد زاده در دوران ریاست واحد استانی لرستان تشکر و قدردانی کرد.

 

سرپرست واحد استانی گلستان منصوب شد

دکتر محمدحسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی در حکمی دکتر امیر احمد دهقانی را به عنوان سرپرست واحد استانی گلستان منصوب کرد.

به گزارش خبرایران ازروابط عمومي دانشگاه جامع علمي كاربردي،در حکم انتصاب دکتر امیر احمد دهقانی آمده است: نظر به مراتب تعهد و تجارب اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست واحد گلستان » منصوب می­شوید.

انتظار دارد برای تحقق اهداف کلان دانشگاه درجهت آموزش­های مهارتی، نهایت سعی و تلاش خود را به کار گرفته و اهتمام ویژه­ای در انجام برنامه‌ریزی و تلاش برای کیفیت بخشی به فعالیت‌های مهارت محور مراکز آموزش علمی‌کاربردی استان، نظارت بر حسن اجرای برنامه‌های مراکز و ارزیابی مستمر فعالیت‌های آنها در چارچوب سیاست‌های ابلاغی  و ارائه برنامه‌های تحول گرا و مهارت افزا،ظرفیت سازی برای گسترش آموزش‌های عالی مهارتی، فنی و پودمانی مورد نیاز منطقه داشته باشید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با همکاری صمیمانه سایر همکاران محترم دانشگاه، برای نیل به جایگاه دانشگاه نسل سوم در کشور، موفق و مؤید باشید.

همچنین دکتر امید در نامه ای از زحمات ارزشمند دکتر محمد برزعلی در دوران سرپرستی واحد استانی گلستان تشکر و قدردانی کرد.

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب