امروز: جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ [2019/05/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 17015 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱:۳۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مدیر شبکه «ایران کالا» منصوب شد

خبرایران:احمد شهریاری معاون مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی در حکمی اردشیر زابلی زاده را به سمت مدیر شبکه «ایران کالا» منصوب کرد.
مدیر شبکه «ایران کالا» منصوب شد

به گزارش خبرایران، احمد شهریاری معاون مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی در حکمی اردشیر زابلی زاده را به سمت مدیر شبکه «ایران کالا» منصوب کرد که حمایت از کالاهای ساخت ایران و کارآفرینان ایرانی، ترویج فرهنگ مصرف کالای داخلی و تقویت بنگاه های کوچک و بزرگ اقتصادی در کشور از جمله اهداف راه اندازی شبکه «ایران کالا» اعلام شده است.

متن حکم معاون مالی و سرمایه انسانی صدا و سیما برای انتصاب مدیر شبکه «ایران کالا» به شرح ذیل است:

«بسمه تعالی

جناب آقای دکتر اردشیر زابلی زاده

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند در مدیریت های مختلف رسانه ملی و با توجه به ساختار جدید معاونت منابع مالی و سرمایه انسانی به موجب این حکم، جنابعالی به سمت مدیر شبکه «ایران کالا» منصوب می شوید.

تبلیغ و معرفی کالاهای ساخت داخل در جهت حمایت از تولیدات ایرانی با کیفیت و تقویت بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط از اهم وظایف شبکه مذکور خواهد بود.

انعکاس اخبار و رویداد های نمایشگاهی مربوط به کالاهای ایرانی و ساخت داخل، ترویج فرهنگ مصرف کالاهای ایرانی در بین خانواده های ایرانی، حمایت از صاحبان کالاهای ایرانی به منظور الگوسازی در جامعه، حمایت از کارآفرینان در جهت رونق تولید ملی از دیگر وظایف و ماموریت های محوله است.

بنابر این انتظار می رود با تبیین راهکارهای اجرایی لازم و رصد مستمر فعالیت های شبکه کالای ایرانی و نیز هماهنگی در رعایت کامل ضوابط پخش در رسانه ملی به صورت دائم و در مسیر تحقق اهداف و ارتقای جایگاه این شبکه گام بردارید.

امیدوارم همواره در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری موفق و پیروز باشید.»

اردشیر زابلی زاده تا پیش از این انتصاب، سرپرستی دانشگاه صدا و سیما را بر عهده داشت که تا زمان تعیین رییس جدید دانشگاه، امور آن را سرپرستی خواهد کرد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب