امروز: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ [2021/09/21]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 16987 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۳:۲۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

سرپرست بانک دی خبر داد؛

بانک دی سود سهام سال 94 را زودتر از زمان مقرر پرداخت کرد

خبرایران:بانک دی با هدف ارج نهادن به اعتماد سهامداران خود به ویژه جامعه ایثارگری پرداخت سود سهام سال مالی 1394 را زودتر از زمان‌بندی مقرر آغاز کرد.
بانک دی سود سهام سال 94 را زودتر از زمان مقرر پرداخت کرد

به گزارش خبرایران از اداره کل روابط عمومی بانک دی، علی‌رضا عاطفی‌فر ـ سرپرست بانک دی ـ اظهار کرد: پس از برگزاری موفق مجمع عمومی عادی سالیانه بانک دی در 31 تیرماه 1395 و تصویب صورت‌های مالی بانک، مقرر شد پرداخت سود سهام سال مالی 94 که به میزان 120 ریال به ازای هر سهم به تصویب مجمع عمومی عادی سالیانه بانک رسیده بود از اواسط مهرماه آغاز شود که این امر با تلاش همکارانم در بانک دی حدود دو ماه زودتر انجام شد.

وی با بیان اینکه آغاز پرداخت سود سهام سال 94 زودتر از زمان مقرر در راستای تکریم سهامداران بانک است، ادامه داد: با تلاش همکاران معاونت مالی و امور سهام بانک، از اواخر مرداد ماه به تدریج پرداخت سود سهام آغاز شده و نهایتاً تا 10 روز آینده سود همه سهامداران حقیقی که اطلاعات حساب خود را تاکنون برای این بانک ارسال کرده‌اند، واریز خواهد شد. سایر سهامداران نیز می‌توانند با مراجعه به سایت بانک دی، بخش سهامداران، نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام و اطلاعات حساب بانکی خود را ارسال کنند تا در اسرع وقت سود سهام ایشان نیز پرداخت شود.

سرپرست بانک دی همچنین در پاسخ به این سوال که بازگشایی نماد معاملاتی بانک در فرابورس چه زمانی خواهد بود؟ اظهار کرد: همان گونه که مطلعید بازگشایی نماد شرکت‌ها مطابق ضوابط و مقررات و از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام می‌شود و اعلام زمان بازگشایی نماد در حیطه اختیارات بانک نیست.

عاطفی‌فر حرکت بانک دی را در مسیر تحقق اهداف تعیین شده دانست و افزود: خوشبختانه برگزاری موفق مجمع عمومی عادی و تصویب صورت‌های مالی و همچنین ارائه انواع خدمات و محصولات بانکی به مشتریان حکایت از حرکت رو به رشد بانک دی در صنعت بانکداری ایران دارد و امیدواریم بتوانیم با موفقیت‌های بیشتر موجبات رضایت سهامداران به ویژه جامعه ایثارگری و دیگر ذی‌نفعان بانک را فراهم آوریم.

وی با بیان اینکه بانک دی قدردان همراهی و همکاری‌های نهادها ناظر به ویژه بانک مرکزی و سازمان بورس اوراق بهادار است، خاطرنشان کرد که حرکت در چارچوب قوانین و مقررات پولی و مالی کشور در اولویت کاری بانک دی قرار دارد

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب