امروز: شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ [2020/01/18]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 16612 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲:۲۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان پیشرو در اعطای تسهیلات ازدواج ۱۰میلیون تومانی

خبرایران: صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان از ابتدای تیرماه سال جاری پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ۱۰میلیون تومانی را به زوجهای نو پیوند آغاز کرده است.
صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان پیشرو در اعطای تسهیلات ازدواج ۱۰میلیون تومانی

به گزارش خبرایران،محمدرضا بهنام حسین پور مدیرعامل صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان ضمن اعلام این خبر گفت: مطابق بخشنامه مورخ ۹۵/۰۳/۲۶بانک مرکزی ج.ا.ا بانک ها و موسسات اعتباری مکلف شده بودند که حداکثر از ابتدای مردادماه سال جاری پرداخت این وام را آغاز کنند، اما صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان از ابتدای تیرماه سال جاری پرداخت تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی به زوج های نو پیوند را آغاز کرده است.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان در همین چارچوب افزود: هم اکنون سایت ثبت نام این نوع از تسهیلات قرض الحسنه نیز فعال است و متقاضیان می توانند برای ثبت نام و قرار گرفتن در نوبت، به این سامانه مراجعه و ثبت نام نمایند.

محمدرضا بهنام حسین پور همچنین اعلام کرد که بخش عمده ترکیب تسهیلاتی صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان را تسهیلات ازدواج تشکیل می دهند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب