امروز: پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 16462 تاریخ انتشار: شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۵:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

معرفی داوران دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد

خبرایران : اسماعیل عباسی ، ابراهیم حقیقی ، بهروز مهری ، ساتیار امامی ، وحید سالمی به عنوان داوران دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران معرفی شدند.
معرفی داوران دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی برج میلاد تهران، دومین جشنواره بین المللی عکس برج میلاد تهران با شعار "ایرانی می تواند" و با هدف معرفی نماد ملی ایرانیان در عرصه بین الملل ، یاری گرفتن از هنر جهت معرفی برج میلاد،ثبت جلوه‌های ویژه از معماری نوین نماد ملی و ایجاد فضای پرشور و صمیمی بین هنرمندان و همچنین برگزاری نمایشگاه از آثار فاخر و دستيابي به آثار ارزشمند هنرمندان اول مهرماه برگزار می شود.

براساس اعلام دبیرخانه این جشنواره هیأت داوران متشکل از اسماعیل عباسی ، ابراهیم حقیقی ، بهروز مهری ، ساتیار امامی ، وحید سالمی که از جمله عکاسان حرفه ای و بنام ایرانی در سطح بین المللی هستند آثار ارسالی به دبیرخانه را انتخاب و داوری خواهند کرد.

مهلت ارسال آثار تا ۱۵ شهریور ماه به سایت www.miladfestival.ir است.

قرار است آثار پذیرفته شده در این دوره در قالب نمایشگاهی از تاریخ اول تا نهم مهرماه در گالری برج میلاد تهران در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، سایر جزییات فراخوان و مقررات جشنواره در سایت www.miladfestival.ir اعلام شده است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب