امروز: سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ [2020/03/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 15693 تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۷:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

استفاده از ظرفیت فرهنگسراهای تهران در برگزاری مسابقه ادبی «حافظان حرم»

خبرایران: سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران، بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان را در پیگیری مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای «حافظان حرم» از طریق فرهنگسراهای پایتخت همراهی خواهد کرد.
استفاده از ظرفیت فرهنگسراهای تهران در برگزاری مسابقه ادبی «حافظان حرم»

به گزارش خبرایران از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران با اعلام حمایت از این رقابت ادبی سراسری،‌ در دو زمینه تبلیغات شهری و به‌کارگیری ظرفیت فرهنگسراهای پایتخت در برگزاری مسابقه شعر و داستان یک‌دقیقه‌ای حافظان حرم حضور و مشارکت فعال خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران، علاوه بر آن‌که اطلاع‌رسانی سطح شهر را بر اساس روش‌های هنری خود دنبال می‌کند، فرهنگسراها، خانه‌ها و سراهای فرهنگ و کانون‌های ادبی را در این مسابقه ادبی که به منظور ارج نهادن به ایثارگری‌های حافظان و مدافعان حرم برگزار می‌شود، فعال خواهد کرد.
دبیرخانه مسابقه شعر و داستان یک دقیقه‌ای حافظان حرم، پیش از این با اعلام فراخوانی از تمام شاعران و نویسندگان خواسته بود تا با ارسال آثاری که در یک دقیقه خوانده می‌شوند در این رقابت ادبی شرکت کنند. علاقه‌مندان برای حضور در این رقابت می‌توانند آثار خود را حداکثر تا 8 مردادماه 1395 از طریق لینک تلگرامی @hafezaneharam یا نشانی الکترونیکی hafezaneharam@gmail.com به دبیرخانه این مسابقه بفرستند.
مراسم پایانی مسابقه ادبی حافظان حرم، 8 شهریور، همزمان با روز ملی مبارزه با تروریسم در تهران برگزار می‌شود.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب