امروز: شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ [2019/05/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 15312 تاریخ انتشار: شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۹:۲۱:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

کانال جدید توزیع راهکارهای کسپرسکی در ایران معرفی شد؛

رادکو، راهکاری برای بهبود فعالیت نمایندگان

خبرایران: در گردهمایی نمایندگان کانال رادکو در ایران، نقاط تمایز محصولات امنیتی کسپرسکی و مزایای کانال توزیع رادکو برای پیشبرد امور نمایندگی‌ها معرفی شدند
رادکو، راهکاری برای بهبود فعالیت نمایندگان

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شرکت ارتباطات امن داده‌های راد، گردهمایی نمایندگان کانال رادکو در ایران با عنوان IMAP 2016  با حضور شرکت‌های فعال امنیت فناوری اطلاعات سراسر کشور با هدف ایجاد ارتباط متقابل در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

در ابتدای گردهمایی شهرام جهان بیگلری، عضو هیئت‌مدیره شرکت ارتباطات امن داده‌ای راد (رادکو)، هدف از تشکیل کانال رادکو را ایجاد راهی نو برای عرضه راهکارهای امنیتی جدید و توسعه بازار نمایندگی‌ها دانست و اظهار داشت: عدم وجود قانون کپی‌رایت در کشور ما اغلب باعث شده تا جامعه تمایلی به پرداخت هزینه بابت خرید نرم‌افزار اوریجینال نداشته باشد اما با تمام این اوصاف تلاش ما از همان آغاز بر این بوده تا این فرهنگ را ایجاد کنیم که جامعه با منافع خرید نرم‌افزار اصلی آشنا شود.

جهان بیگلری که از افراد باسابقه در حوزه امنیت اطلاعات و به‌ویژه ارائه راهکارهای کسپرسکی است افزود، این مهم در طی سال‌های جاری تا حد بسیار زیادی ایجادشده و رویکرد جامعه نسبت به خرید محصولات اصلی اصلاح‌شده است، امروز هدف ما در رادکو نه‌تنها عرضه راهکارهای امنیتی اوریجینال می‌باشد بلکه ارائه نرم‌افزار به‌عنوان سرویس امنیتی (SaaS) است. امیدوارم بتوانیم با تمرکز بر مجموعه راهکارها و سرویس‌های و خدمات ارزش‌افزوده جدیدی که برای نمایندگان فراهم می‌آوریم فرصت‌های جدید کسب‌وکار را برای همکارانمان به وجود بیاوریم.

در ادامه سمینار، کارشناسان و متخصصان فنی شرکت رادکو با بیان ویژگی‌های کانال رادکو در ارتباط با نمایندگان پرداختند. بر این اساس، این امکان برای کانال نمایندگان رادکو به وجود آمده که محصولات سازمانی و آنلاین کسپرسکی، سرویس‌های امنیتی کسپرسکی، دوره‌های آموزشی راهکارهای کسپرسکی و محصولات امنیتی کسپرسکی را پس‌ازاین عرضه نمایند.

به گفته کارشناسان فروش این شرکت، تسهیل در ثبت سفارش‌ها و فرایند توزیع از مزایای کانال توزیع رادکو است. امکاناتی نظیر پرتال نمایندگان و وب‌سرویس آنلاین این فرصت را به نمایندگان رادکو می‌دهد که در شرایط بهتر و با اطلاعات دقیق‌تری نسبت به محصول و نیاز مشتری به فعالیت بپردازند.

در بخش دیگری از این گردهمایی نکاتی پیرامون وجوه تمایز و برتری محصولات امنیتی کسپرسکی مطرح شد که ازجمله آن‌ها می‌توان به توانمندی فوق‌العاده محصولات کسپرسکی در شناسایی بدافزارها و ATP ها اشاره کرد.

به گفته کارشناسان فنی رادکو، کسپرسکی اکنون در بیش از 200 کشور جهان حضور دارد و دارای 33 دفتر منطقه‌ای است. این شرکت بزرگ امنیتی با 400 میلیون مشتری جهانی و به‌عنوان رهبر در حوزه راهکارهای امنیت اطلاعات ازنظر گارتنر بوده و در سال 2014 از 79 آزمودن امنیتی که توسط شرکت‌های معتبر بین‌المللی ارزیابی این حوزه بر روی محصولات آن صورت گرفته در 51 آزمون، رتبه اول را به دست آورده است. این شرکت برای تمامی شاخه‌های امنیتی دارای محصول بوده و فعالیتش، تنها به آنتی‌ویروس‌ها خلاصه نمی‌شود.

همچنین در سمینار نمایندگان کانال رادکو در ایران عنوان شد که شرکت رادکو اولین ارائه‌دهنده محصولات امنیت صنعتی کسپرسکی در کشور است که با شعار دانش‌محوری و با تلاش در استفاده بهینه از دانش فنی و تمامی ظرفیت‌های موجود برای فروش محصولات و خدمات همواره انضباط کاری، اعتماد، مشارکت و پیگیری را سرلوحه کارهای خویش قراردادهاست.

علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر با فعالیت‌های رادکو و آگاهی از شرایط نمایندگی می‌توانند به نشانی www.radco.ir مراجعه نمایند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب