امروز: شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ [2019/07/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 14168 تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۲:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

پایان اسکلت بندی سالن رزمی مجموعه ورزشی دانشگاه در منطقه 21

خبرایران: معاون فنی و عمران منطقه 21 از پایان اسکلت بندی سالن رزمی مجموعه ورزشی دانشگاه در ناحیه دو این منطقه خبر داد.
پایان اسکلت بندی سالن رزمی مجموعه ورزشی دانشگاه در منطقه 21

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 ، هادی میرزایی معاون فنی و عمران منطقه ضمن بیان این مطلب گفت : ساختمان مجموعه ورزشی دانشگاه در قالب چهار ساختمان مجزا به وسعت 2155 مترمربع برای استفاده شهروندان در حال احداث است.

معاون فنی و عمران منطقه 21 در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر سوله ورزشی این مجموعه با وسعت 1180 مترمربع به صورت کامل احداث شده است ، افزود : ساختمان اداری مجموعه ورزشی دانشگاه نیز با وسعت 591 مترمربع تا پایان سفت کاری پیش رفته و اسکلت بندی سالن رزمی آن نیز با وسعت 302 متر مربع انجام شده است.

 وی همچنین از بهره برداری فاز اول این پروژه که شامل قسمت هایی از قبیل ساختمان اداری و سوله ورزشی همراه با نما سازی است ، تا پایان سال جاری خبر داد.

میرزایی در پایان تصریح کرد : در این مجموعه ی ورزشی یک کافه رستوران در حدود 100 مترمربع نیز در محوطه ای 3200 متری آن در حال احداث است که عملیات محوطه سازی و اجرای کامل کافه رستوران و سالن ورزشی در سال آتی به پایان می رسد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب