امروز: دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ [2019/12/16]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 14028 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

منطقه 21به سوگ شهید مدافع حرم نشست

خبرایران: تقی ارغوانی اولین شهید مدافع حرم شهرداری تهران لغب گرفت.
منطقه 21به سوگ شهید مدافع حرم نشست

در کمال بهت و ناباوری برادر بسیجی " تقی ارغوانی " کارمند رسمی شهرداری تهران ، شاغل در روابط عمومی منطقه 21 که به منظور دفاع از حرم حضرت زینب ( س ) و مردم بی گناه سوریه عازم جبهه های نبرد شده بود ، در جنگ با تروریست های تکفیری به مقام رفیع شهادت نائل آمده و به خیل همرزمان شهیدش پیوست.
بدین وسیله شهادت شهید مدافع حرم " تقی ارغوانی " را خدمت خانواده ی بزرگ شهرداری تهران تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای خانواده ی آن شهید والا مقام صبر جمیل خواهانیم.

لازم به ذکر است شهید " تقی ارغوانی " اولین شهید روابط عمومی شهرداری تهران است .

ماندگاری با شهد شیرین شهادت

هنوز خاطراتش با ماست ؛ خاطرات روزهایی که در سنگر خدمت ، دوربین را همچون سلاحی بر دوش می گرفت و لحظه لحظه خدمت رسانی به مردم را در سنگر شهرداری ، به قاب تصویر می کشید.

شهید تقی ارغوانی در عرصه خدمت در شهرداری ، همکاری دلسوز بود که نه فقط به خاطر سال ها خدمت مخلصانه و دلسوزانه ، بلکه به خاطر اخلاق نیک و کردار پسندیده و پشتکار فراوان در یادها ماندگار شده است .

شوق خدمت به میهن اسلامی ، سنگر نمی شناسد ، لذا وقتی شنید دشمنان اسلام ، در خاک سوریه ، رویاهای خام در سر می پرورانند تا به نام اسلامی که دروغین بود ، اعتبار اسلام واقعی را خدشه دار سازند ، سلاح دوربین را که در سنگر شهرداری ، همگان او را با آن می شناختند بر زمین گذاشت و سلاحی دیگر بر دوش گرفت تا به خیل مدافعان حرم حضرت زینب ( س ) بپیوندد .

او انتظار شهادت داشت و اگر این گونه نبود ، جان بر کف نمی گرفت که به صف مبارزه با دشمنان اسلام برود . خبر شهادتش هر چند برای ما که سال ها در کنارش در سنگر شهرداری خدمت کرده بودیم ، غیر منتظره و ناراحت کننده بود ، اما می دانیم که شهادت ، هنر مردان خداست و خدا را شاکریم که در راه احیای دین ، او بود که شهد شیرین شهادت را نوشید و همگام با سایر مدافعان حرم ، صدها کیلومتر دورتر از مرزهای این سرزمین ، به نبرد پرداخت تا دشمنان فرسنگ ها از مرزهای کشور عزیزمان دور بمانند .

شهادت شهید مدافع حرم تقی ارغوانی را به کلیه همکاران و خانواده گرامی آن شهید راه خدا تبریک و تسلیت عرض نموده و از پروردگار متعال برای آن شهید گرانقدر ، علو درجات الهی را آرزو می کنیم .

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب