امروز: پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ [2019/08/22]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 14023 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۳۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

سعید کارگران اعلام کرد؛

خط سفید و زمین پاک ، دو لیگ جدید چهارمین دوره مسابقات رباتیک

حبرایران: در چهارمین دوره مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا که به میزبانی منطقه یک روزهای پنج شنبه و جمعه 29 و 30 بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود خط سفید و زمین پاک دو لیگ جدید در این مسابقات هستند.
خط سفید و زمین پاک ، دو لیگ جدید  چهارمین دوره مسابقات رباتیک

به گزارش خبرایران از  روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان این خبر اظهار داشت:  چهارمین دوره مسابقات رباتیک جشنواره شکوفا در حالی اجرا   می شود که موضوعات خط سفید و زمین پاک در ربات های نوجوانان شرکت کننده در این مسابقات حضور چشمگیری دارند.
وی گفت: این مسابقات در چهار گروه سنی  الف: پایه اول و دوم و سوم دبستان ،ب: پایه چهارم و پنجم و ششم دبستان، ج: هفتم و هشتم و نهم دبیرستان و د: دهم و یازدهم و دوازدهم دبیرستان برگزار می شود و یکی از نکات قابل توجه در این مسابقات اضافه شدن دو لیگ خط سفید و زمین پاک است که از        برنامه های اصلی شهرداری تهران محسوب می شود.
کارگران خاطر نشان ساخت: این چهار گروه سنی در 10 لیگ شرکت می نمایند که عبارت است از خط سفید الفبای ترافیک،ربات های فوتبالیست کنترلی، ربات های مبارز، زمین پاک، رالی ربات ها، ربات های شکارچه نور،ربات های حل ترافیک شهری،ربات های آتشنشان، ربات های خدمات شهری و نمایشگاه پروژه های رباتیک کاربردی  که این بار نوجوانان با ربات های خودشان در این جشنواره با موضوعات خط سفید و زمین پاک نقش آفرینی می کنند.
وی گفت: جمعه 30 بهمن ماه اختتامیه از ساعت 15 الی 17 در نمایشگاه بین المللی برگزار و نتایج مسابقات در اختتامیه اعلام می شود.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب