امروز: سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ [2019/04/23]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 13864 تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

لیلاکمانی خبرداد؛

راه اندازی پنجمین مرکز مهارت آموزی کوثر در منطقه 21

خبرایران: مشاور امور بانوان شهردار منطقه 21 از راه اندازی پنجمین مرکز مهارت آموزی کوثر در این منطقه خبر داد
راه اندازی پنجمین مرکز مهارت آموزی کوثر در منطقه 21

به گزارش خبرایران ازروابط عمومی شهرداری منطقه 21 ، لیلا کمانی مشاور امور بانوان شهردار این منطقه ضمن بیان مطلب فوق گفت : هدف از راه اندازی اینگونه مراکز ، ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار ، فرزندانشان و نیازمندان سطح منطقه در غالب کار در منزل است.

مشاور امور بانوان شهردار منطقه 21 افزود : زنان سرپرست خانوار و نیازمندان سطح منطقه با حضور در این مراکز آموزش های تخصصی را در یک دوره ی سه ماهه می بینند و زیر نظر متخصصین کار را انجام می دهند.

وی در ادامه از دیگر اهداف راه اندازی مرکز مهارت آموزی کوثر را جلوگیری از سد معبر و دستفروشی افراد عنوان کرد و گفت : چون بازار فروش محصولات تولیدی این مراکز با خود بهره بردار است در نتیجه زمینه برای حذف خرده فروشی و دستفروشی که منجر به سد معبر در معابر عمومی می شود فراهم خواهد شد .

کمانی در پایان تصریح کرد : زنان سرپرست خانوار و نیازمندان سطح منطقه در این مراکز بیمه شده و حقوق دریافت می کنند و پس از مدتی که به توانمندی رسیدند از حمایت شهرداری منطقه خارج شده و به صورت یک فرد توانمند و دارای مهارت وارد عرصه کار و اجتماع خواهند شد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب