امروز: جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ [2019/05/24]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 13574 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۴:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

چک‌های برگشت خورده فرهاد مجیدی/ طلب 2/1 میلیاردی از استقلال+ عکس

خبرایران: کاپیتان سابق استقلال با قراردادن پستی عجیب در صفحه اینستاگرام طلب سنگین خود از این باشگاه را به رخ طرفدارانش کشید.
چک‌های برگشت خورده فرهاد مجیدی/ طلب 2/1 میلیاردی از استقلال+ عکس
به گزارش خبرایران، در روزهایی که فرهاد مجیدی دور از استقلال و در خارج از کشور به سر می برد این بازیکن محبوب در پستی عجیب تمام چک های بی محل سال های گذشته باشگاه استقلال در قبال قراردادهایش را کنار هم قرار داده و عکس این چک ها را روی صفحه اینستاگرامش قرار داد.


در پست جدید فرهاد تعداد 6 فقره چک های بی محل و پاس نشده باشگاه استقلال ومدیرعامل سابق باشگاه دیده می شود که ارزش آنها بالغ بر یک میلیارد و یکصد و چل و شش میلیون تومان می شود و هیچ کدام از آنها در موعد مقرر پاس نشده است. مجیدی که همواره در اینت سال ها سعی کرده بود کمترین صحبت را راجع به مسائل مالی اش با این باشگاه انجام دهد قطعا با این پست با زبان بی زبانی اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات را نشان داده که این اتفاق می تواند در روزهای آتی سرو صداهای زیادی به راه بیاندازد. به خصوص در قبال کادر مدیریتی سابق باشگاه که در بیانیه جدید استقلال هم با طعنه های زیادی همچون چک های بی محل و شکایت های بین المللی مواجه شد.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب